Filialui „Jūrininkų ligoninė”

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė“ Širdies chirurgijos skyriaus gydytojui Gediminui Kitrai ir visam skyriaus personalui už profesionaliai atliktą širdies operaciją, skirtą gydymą, dėmesį bei rūpestingumą. Tai profesionalus gydytojas, puikiai savo darbą išmanantis specialistas. Gydytojas visada optimistiškai nusiteikęs, o tai suteikia pasitikėjimo pacientui itin sunkiu metu. Tai padėjo ir man apsispręsti dėl operacijos. Noriu dar kartą padėkoti nuostabiam chirurgui G. Kitrai, jo bendradarbiams ir palinkėti geros sveikatos, didelės ištvermės, profesinės sėkmės sunkiame, tačiau labai reikalingame darbe. Nuoširdus AČIŪ.

Buvęs Jūsų pacientas Juozas Rupulis 2023-09-14

——

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus vedėjui Virginijui Diržauskui už išgelbėtą gyvybę, už profesianalumą, gerumą, o medicinos personalui – už rūpestį, mandagumą, šypsenas ir palaikymą. Ačiū, ačiū, ačiū! ❤️

Paciente Ala Nikolajeva 2023-09-11

—–

Noriu labai padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus vedėjui Virginijui Diržauskui už atliktą operaciją ir profesonalų gydymą, slauga, priežiūra ir rūpestį. Nuostabus gydytojas, savo srities žinovas, atsakingas ir dėmesingas specialistas. Labai dėkinga už profesonalų rūpestį.Taip pat noriu padėkoti nuostabiam skyriaus personalui – tokio aukšto lygio profesonalumas, nuoširdumas, globa ir rūpestis. Pagarba, kad jūs taip nuoširdžiai rūpinatės savo paciantais. Labiausiai AČIŪ JUMS: ALGIRDA, LORETA, RASA, LINA, DŽIULETA, RAMUTE, DALIA – Jūs esate nuostabios!

Su didele pagarba Vilma Daliuvienė 2023-09- 09

—–

Noriu padėkoti Palangoje veikiančiam Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” padaliniui ir Greitosios medicinos pagalbos medikams, dirbusiems rugpjūčio 31 d., už profesionalumą. Taip pat dėkoju ligoninėje mane priėmusiam gydytojui Kęstučiui Alūzai bei visai dirbusiai pamainai už rūpestį, atidumą pacientui. Jaučiau puikų komandinį darbą. Linkiu visiems sveikatos rūpinantis pacientais.

Jurgita R.E. 2023-09-02

—–

Nuoširdžiausia padėka Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus gydytojams,  ypač Giedrei Kurienei, logoterapeutei Romai Antanaitienei, medicinos personalui ir visiems šio skyriaus specialistams, kurie man padėjo sustiprėti po patirto insulto. Didžiausios sėkmės jums darbe. Ačiū, kad esate.

Pagarbiai

Aleksas S. 2023-09-02

—–

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Onkohematologijos skyriaus gydytojai hematologei Erminai Kėvalienei, Širdies aritmijų skyriaus vedėjai, gydytojai kardiologei Romai Kavaliauskienei, gydytojams kardiologams Birutei Štulaitei ir Pauliui Ordai bei visai šios ligoninės gydytojų ir slaugytojų komandai už profesionalumą, neabejotiną kompetenciją, nuoširdumą, atidumą, rūpestį bei malonų ir šiltą bendravimą. Nuoširdus AČIŪ ir kuo didžiausios sėkmės Jūsų darbuose.

Pagarbiai

Pacientas Edvardas Šileris, 2023-08-31

—–

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė“ Širdies chirurgijos skyriaus gydytojui Gediminui Kitrai ir visam skyriaus personalui už profesionaliai atliktą širdies operaciją, skirtą gydymą, dėmesį bei rūpestingumą. G.Kitra – profesionalus gydytojas, puikiai savo darbą išmanantis specialistas. Gydytojas – visada optimistiškai nusiteikęs, o tai pacientui suteikia pasitikėjimo itin sunkiu metu. Tai padėjo ir man apsispręsti dėl operacijos.

Noriu dar kartą padėkoti nuostabiam chirurgui G. Kitrai, jo bendradarbiams ir palinkėti geros sveikatos, didelės ištvermės, profesinės sėkmės sunkiame, tačiau labai reikalingame darbe.

Nuoširdus AČIŪ.

Buvęs Jūsų pacientas Juozas Rupulis, 2023-08-30

—–

Noriu pareikšti didžiausią padėką Klaipėdos universiteto ligoninės filialo Jūrininkų ligoninė I kardiologijos slyriui, visam jo personalui. Tariu Jums AČIŪ už žmogiškumą, nuoseklų ištyrimą, nuoširdų bendravimą, dėmesį, gerą žemaitišką nuotaikąJūs nerealūs!

AČIŪ!

Santa, 2023-08-25

—–

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Abdominalinės ir endoskopinės chirurgijos skyriaus gydytojui Kazimierui Barkauskui už atliktą operaciją, dėmesį, profesionalumą, rūpestingumą. Dėkoju ir visai operacinės komandai, skyriaus slaugytojoms, bei slaugytojų padėjėjoms.

Vilma, 2023-08-21

—–

Į Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Palangos departamento Intensyvios terapijos skyrių pakliuvau dėl širdies ritmo sutrikimo. Tariu didelį AČIŪ šio skyriaus personalui už skubią ir profesionalią pagalbą. Ypač už jautrumą ir dėmesį dėkoju slaugytojai Gretai.

Pacientė R. Gintalienė, 2023-08-17

—–

Vertas dėmesio ir padėkos Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Kardiologijos dienos stacionaro personalas, ypač slaugytoja Lina Kanovė, Daiva Šlevinskienė, gydytoja kardiologė Eglė Drebickaitė!

Jų globoje ir apsuptyje supratau, kas yra naujosios kartos medikai. Tai talentingi, mylintys žmones, dėmesingi, jautrūs, pastabūs, supratingi, švelnūs, apsišvietę, geri psichologai, turintys smagų jumoro jausmą, atviri, nuoširdūs.

Ačiū už „variklio” remontą ir priežiūros direktyvas.

Loreta Vaitkuvienė, 2023-08-12

 

Filialui „Klaipėdos ligoninė”

Norime pasidžiaugti ir padėkoti rugsėjo 6 d. dirbusiam Akušerijos klinikos personalui, kurie mus taip maloniai sutiko ir priėmė į pasaulį dukrytę. Ypatinga padėka akušerei Agnei Buivydienei bei gydytojui Andriejui Litkinui. Visas personalas klinikoje: nuo priėmimo iki pogimdyvinės priežiūros – nuostabus!! Ačiū, kad esate!

Laura, 2023-09-07

—–

Širdingai dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Pilvo ir endokrininės chirurgijos skyriaus personalui už globą ir rūpestį. Ypatingai noriu padėkoti gydytojui Giedriui Kupriui už atliktą operaciją.

Visam skyriaus personalui linkiu laimės ir sėkmingo darbo.

Pagarbiai

Justinas Š., 2023-08-29

—–

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Vidaus ligų skyriaus gydytojai I. Tamulionienei, kuri greitai nustatė diagnozę ir paskyrė reikalingą gydymą.

Tariu AČIŪ ir visam skyriaus personalui už rūpestingą priežiūrą ir nuoširdų gydymą. Linkiu visokeriopos sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime. AČIŪ!

Pacientė Vida, 2023-08-21

—–

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Neurochirurgijos skyriaus Nr.2 personalui už priežiūrą, už suteiktas paslaugas, malonų aptarnavimą.

Ypatingas AČIŪ gydytojui Dariui Šilkūnui už suprantamai pateiktą informaciją ir gydymą.

Ačiū Jums labai!

Kristina, 2023-08-16

—–

Norime nuosirdziai padekoti Klaipedos universitetines ligonines filialo „Klaipėdos ligoninė” Gastroenterologijos skyriaus personalui už profesionalumą, rūpestį, supratingumą, nuoširdumą!

Dėkojame skyriaus vedejai Violetai Jakovlevaitei, gydytojai Vainetai Kungienei, vyresniajai slaugos administratorei Violetai Kaulitzky, bendrosios praktikos slaugytojai Vitalijai Voverienei, slaugytojos padėjėjai Janinai Sakalauskienei.

Pacientė Emilija Preikšaitiene su šeima, 2023-08-11

—–

Norime išreikšti nuoširdžią padėką Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Krūtinės chirurgijos skyriaus slaugytojoms. Labai vertiname jų pastangas, profesionalumą ir rūpestingumą.

Dėkoju slaugytojoms, kad jos buvo šalia mano tėčio stresinių akimirkų metu ir pasirūpino, kad jis išliktų ramus, jaustųsi saugus. Jis jautė personalo rūpestį tiek prieš operaciją, tiek pooperaciniu laikotarpiu. Ypatingai dėkojame slaugytojoms Jurgitai Vytėnienei, Virgilijai Varnienei, Marijai Vaičiulienei, Inai Rusakovai. Nuoširdų AČIŪ tariame vyr. slaugos administratorei Danutei Gelumbickienei už greitą reagavimą į prašymus ir nuoširdų, šiltą bendravimą.

Smagu matyti atsidavusius savo specialybei žmones. Linkime visokeriopos sėkmės ateityje ir stiprios sveikatos

Pacientas G. Šmitas ir jo šeima, 2023-08-09

—–

Beveik dvi savaites Vaclovai teko gydytis Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė“ Neurochirurgijos skyriuje Nr.1. Jai teko daryti itin sudėtingą stuburo operaciją, kurią labai profesionaliai atliko šio skyriaus vedėjas, puikus savo srities ir auksinių rankų specialistas, visiems gerai žinomas aukščiausios klasės gydytojas neurochirurgas Vytautas Grykšas. Tai – gydytojas iš didžiosios raidės. Tai Dievo sukurtas Daktaras-Angelas, prieš kurį žemai lenkiame savo galvas.

Nuoširdžiai jam dėkojame už sėkmingai atliktą operaciją, neapsakomai didelį dėmesį nuo pat pirmos susitikimo minutės iki tol, kol palikom ligoninę. Dėkojame už jo kilnumą, malonų, šiltą bendravimą ir visapusišką palaikymą bei rūpestingą gydymą, už jo žmogiškumą ir pagarbą pacientui, kuriais negalima nesižavėti.

Nuoširdžiai dėkojame visai operacinės komandai, dalyvavusiai operacijoje – gydytojui anesteziologui-reanimatologui Ričardui Žaliui, medikėms Vaidai Jurgilienei ir Mildai Čertvytienei už labai atsakingai ir profesionaliai atliktą darbą.

Nuoširdžiai dėkojame visam šauniam Neurochirurgijos skyriaus Nr. 1 personalui: vyr. administratorei Laurai Ežerskytei, slaugytojoms Vidai Kurtkienei, Andželai Bliznikienei, Vilijai Muradovai, Eglei Putrienei, Jolantai Žilinskienei, Adelei Vaserienei, tatjanai Overlingienei, Mildai Kalnikienei, Renatai Čiurinskienei, Astai Pauliukovai, kurios visą šį laikotarpį labai profesionaliai, rūpestingai ir nuoširdžiai teikė visas būtinas slaugos paslaugas, už jų dėmesį, šiltą malonų bendravimą.

Nuoširdžiai dėkojame ūkio reikalų tvarkytojai Laimai Perlienei bei jos padėjėjoms Zuzanai Žvinklienei, Gretai Birbilaitei, Gabrielei Lukauskaitei už nepriekaištingai ir rūpestingai atliktą joms patikėtą darbą.

Nuoširdžiai dėkojame kineziterapeutei Vaidai Martinkienei bei masažuotojai Lidijai Piščanskajai už jų dėmesį bei kruopščiai ir profesionaliai suteiktas jų specifines paslaugas.

Labai malonu, kad Neurologijos skyriuje Nr.1, vedėjo Vytauto Grykšo dėka, vyrauja maloni ir ligoniui sveikti palanki aplinka. Šiandien norisi pasakyti, kad viso šio skyriaus personalo dėka jau pamirštas ilgus metus kankinęs skausmas, vėl grįžo neapsakomas noras džiaugtis gyvenimu.

Todėl dabar visiems sakome: AČIŪ, kad JŪS esate.

Gerbiami ligoninės vadovai, jūs galite drąsiai didžiuotis ir džiaugtis šiais puikiais medikais, kurie yra akivaizdžiai atsidavę ir pasišventę savo profesijai. Tegul kasdien visur ir visada visus Jus lydi gera sveikata, profesinė sėkmė, Tikėjimas, Viltis, Meilė ir Dievo palaima.

Su didele pagarba,Vaclova ir Edmundas Lukošiai, 2023-08-08

—–

Noriu padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Neurochirurgijos skyriaus Nr. 2 gydytojui neurochirurgui Arnui Staškevičiui už rūpestį. Tikrai galiu pasakyti, kad tai Dievo siųstas medikas. Labai džiaugiuosi, kad pakliuvau būtent pas šį specialistą. Lenkiu galvą prieš visą skyriaus personalą ir sakau didelį AČIŪ.

Pacientė Gražina, 2023-08-04

—–

Norime labai padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Traumatologijos skyriaus medikams, kurie rūpinosi mūsų dukra Rūta. Esame labai labai dėkingi gydytojai traumatologei N.Guigaitei už atliktas itin sudėtingas operacijas. Tariame ačiū skyriaus vedėjui T.Abelkiui už asistavimą bei puikų darbo organizavimą. Dėkojame anesteziologei V.Tamošiūnienei bei visiems kitiems, asistavusiems operacijos metu. Visos slaugytojos buvo labai atidžios, rūpestingos, o skyriaus vyr. slaugytoją L.Zdanevičienė nusipelnė pačių geriausių komplimentų už savo darbą. Skyrius visada tvarkingas, švarus ir ramus. AČIŪ Jums.

S.V. Ruginiai, 2023-08-01

—–

Filialui „Palangos reabilitacijos ligoninė”

Esu DĖKINGA už nuostabų gyvenimo tarpsnį.

Į Palangos reabilitacijos ligoninę atvažiuoju jau devintą kartą. Tai sveikatinimosi ir nuostabaus poilsio užtaisas organizmui.

Man labai svarbu, kad važiuoju čia jau kaip pas gerus pažįstamus. Nežinau, kokiais padėkos žodžiais išreikšti dėkingumą gydytojai Rimai Juozapavičei! Esu labai dėkinga registratūros darbuotojoms, procedūrų slaugytojoms Živilei Garbačiovienei, Marinai Gudziuk ir kitoms, kurių vardų neįsidėmėjau, taip pat masažistėms Katiai Molozinai, Svetlanai Kravcovienei, gydomųjų vonių darbuotojoms. Nerandu tinkamų padėkos žodžių mūsų sotumu besirūpinančiai Irenai Kliševai.

Man asmeniškai atvykus vis dirba apsaugos darbuotojas Eugenijus Kliševas, atrodo tik budėtojas, bet visada pasidomi, gal su lagaminais sunku, gal iki lifto palydėti, maloniai pasiteirauja apie sveikatą. Didelės tolerancijos darbuotojas.

AČIŪ Jums visiems!

R.P. Kupiškis, 2023-08-14

—–