Noriu padėkoti iš visos širdies visam Klaipėdos universiteto ligoninės Radioterapijos skyriui: vedėjai Aistai Plieskienei, vyr. slaugytojai Nijolei, registratorei Monikai ir visai komandai už pagalbą mano sesei. Atsitikus ekstrinei situacijai, skubiai reaguojama ir padedama pergabent į priėmimo skyrių. Šis skyrius ne tik, kad profesionalus, čia jaučiamas dėmesys, žmogiškumas ir palaikymas kiekvienam pacientui. Įėjus į skyrių jaučiama ramybė, kurią suteikia šiltos darbuotojų šypsenos ir pasiruošimas visada padėti. Milijoną kart tariu Ačiū.

Viktorija J.  – Vaidos sesuo, 2024-06-20

—–

Profesionalumas, rūpestingumas, jautrumas, atjauta – šiais žodžiais galime apibūdinti Klaipėdos universiteto ligoninės Sąnarių implantacijos skyriaus darbuotojų darbą. Dėkojame skyriaus vedėjui T. Stančikui, gydytojams K. Grigaičiui ir A. Galdikui. 

Pagarbiai,  626 palata – V. Vaigauskienė, V. Povilaitienė, G. Putienė, 2024-06-19

—–

Noriu pasakyti didelį AČIŪ Klaipėdos universiteto ligoninės  Ginekologijos skyriaus gydytojoms ir slaugytojoms už didžiulį rūpestį, už neprarastą žmogiškumą, už nuoširdumą prižiūrint mylimiausią žmogų-Mamą. DAR KARTĄ AČIŪ JUMS ir būkite visada tokios, mylinčios savo darbą.

Inga, 2024-06-18

—–

Dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės gydytojai kardiologei Egidijai Tijūnėlienei, uždegusiai žalią šviesą gyvenimui, už nuoširdumo minutes. Jūs esate man – saulė ir vėjas, žemė ir dangus.

Su pagarba, Jūsų pacientė B. Katauskienė, 2024-06-17

—–

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės Onkohematologijos skyriaus gydytojai  hematologei Živilei Barysei už rūpestingumą ir šiltą bendravimą gydymo metu.

Pacientė Liuda, 2024-06-17

—–

Nežinau, kaip Jums atsidėkoti, ar pakaks nuoširdaus Ačiū?! Dėkoju visam Klaipėdos universiteto ligoninės Sąnarių implantacijos skyriaus personalui, ypač skyriaus vedėjui Tadui Stančikui už jo stebuklus darančias rankas. Dėkoju gydytojams – anesteziologams už jų atsakingai sunkų darbą. Dėkoju vyr. slaugos administratorei Sigitai Ramanauskienei, kuri nepaisant pasitaikiusių kliūčių, nepaliko manęs bėdoje, profesionaliai ir rezultatyviai išsprendė visus iškilusius klausimus. Telaimina Jus Dievas už Jūsų pasiaukojantį darbą! Ačiū!

Jūsų pacientė Elena Dominienė, 2024-06-10

—–

Ar kas susimąstė, kokia milžiniška atsakomybė tenka slaugytojai, kai gydytojai, baigę darbo dieną, išeina namo? Slaugytoja –  tarsi lauke karys, turintis priimti sprendimą čia ir dabar, padėti žmogui, kol ateis kvalifikuoto specialisto pastiprinimas. Sudėtingoje situacijoje privalo sutelkti visas profesines žinias ir patirtį, neprarasti šalto proto, meilės žmogui, kokio jis bebūtų amžiaus, nes tas žmogus –  kažkam brangiausias pasaulyje… Miela slaugytoja Daiva Šakalyte –  iš Klaipėdos universiteto ligoninės II Kardiologijos skyriaus, –  begalinė, nuoširdžiausia, kokia gali būti, padėka už Jūsų ypatingą rūpestį išskirtinėje, net Jums, situacijoje, už šilumą ir nevaldišką džiaugsmą pavykus suvaldyti kilusią problemą. Te saugo Jus Dievas, nes savo darbe dievai, kuriais tikime, esate jūs, medikai.

Pagarbiai, Daiva Bružienė, 2024-06-10

—–

Sunku rasti žodžius, kuriais galėčiau išreikšti padėką Klaipėdos universiteto ligoninės Ginekologijos skyriaus gydytojui Mariui Diržauskui už rūpestį, dėmesingumą, gerą gydymą. Dėkoju ir visam dirbančiam kolektyvui.

Pacientė Danutė Borusevičienė, 2024-06-09

—–

Šiandien turėjau vizitą pas Klaipėdos universiteto ligoninės  gydytoją genetiką A. Valintėlį. Esu labai laiminga, gavusi išsamią, profesionalią, pacientui suprantamą, konsultaciją. Taip pat norėčiau padėkoti registratūros darbuotojams (3 korp.) už operatyviai ir maloniai suteiktą visą pagalbą,  reikalingą informaciją. Pokyčiai šioje ligoninėje jaučiami ir tikiuosi, viskas bus tik į gera. Sėkmės visai ligoninės komandai siekiant gerovės ir kuriant puikią aplinką tiek pacientams, tiek ligoninėje dirbantiems.

Pagarbiai, Aistė S., 2024-06-07

—–

Padėka Klaipėdos universiteto ligoninės kardiologei  Aistei Šalkauskaitei-Rubliauskienei. Noriu padėkoti jums už Jūsų darbo kokybę, profesionalumą, atidumą, operatyviai atliktą darbą. Sėkmės darbuose! Šia proga noriu padėkoti ir visai jūsų komandai.  Šypsena perduota visiems pacientams irgi gydo. Dėkui!

Pagarbiai,  Vitalijus Kvietkauskas, 2024-06-06

—–

Nuoširdi padėka Klaipėdos universiteto ligoninės gydytojai neurologei Eglei Gedvilienei už profesionalumą, kantrybę ir nuoširdų bendravimą, o Neurologijos skyriaus slaugytojoms už jų kasdieninį rūpestį ir dėmesį. Ačiū Jums,.

Marius, 2024-06-06

—–

Rankai palietus gyvybės giją, lai bus palaiminta Dievų, – toks medikų yra likimas. Padėt pabėgt ligoniui nuo skausmų, – ranka galėtų suvirpėt, bet ne…ranka – tam per tvirta. Dar žodis pasakytas mielas, paguoda ir bėdos nėra… Tariame Ačiū, Klaipėdos universiteto ligoninės Sąnarių implantacijos skyriaus gydytojams – Linui Zeniauskui ir Kazimierui Grigaičiui. Ačiū už tai, kad atgimėme naujai…Ačiū visam personalui, – Jūs visi nepakartojami. Sveikatos Jums visiems.

626 palatos pacientės: A. Strumylienė, A. Jurkienė, L. Putliuvienė, 2024-05-31

—–

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės Kraujagyslių chirurgijos skyriaus gydytojui Dariui Skiručiui už konkretumą, profesionalumą ir puikiai atliktą operaciją. Ačiū slaugytojoms ir visam aptarnaujančiam personalui.

Virgilijus Viskantas, 2024-05-28

—–

Dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės Kraujagyslių chirurgijos skyriaus visoms slaugytojoms, aptarnaujančiam personalui už nepriekaištingą priežiūrą, rūpestingumą, malonų bendravimą, pagalbą, jautrumą. Ypatingai dėkoju gydytojui Linui Jarašūnui už jo auksines rankas ir širdį. Linkiu visam personalui kuo geriausios kloties ne tik darbe, bet ir gyvenime. Visiems didelis DĖKUI.

Stasys Vindžigelskis, 2024-05-27

—–

Dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės II Kardiologijos skyriaus gydytojai Aistei Šalkauskaitei – Rubliauskienei už gerą gydymą ir dėmesį. Ačiū slaugytojoms Vitalijai M., Žydrai P., Daivai Š. ir visam personalui. Buvau kaip sanatorijoje. Labai Jums visiems AČIŪ. Sveikatos ir sėkmės karjeroje.

613 palatos pacientas Petras Ropis, Panevėžys, 2024-05-22

—–

Dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės Širdies chirurgijos skyriaus mane operavusiam gydytojui G. Kundrotui, gydančiai gydytojai G. Pukanasienei bei visam šauniam skyriaus kolektyvui už kompetenciją, nuoširdumą, supratimą, padrąsinimą bei ypatingą švarą ir tvarką.

Nijolė Latonienė, 2024-05-22

—–

Norime išreikšti pačią didžiausią ir nuoširdžiausią padėką Klaipėdos universiteto ligoninės  I Kardiologijos skyriaus gydytojui dr. Arnui Rimkui, tai neeilinis kardiologas, nuoširdus, pareigingas ir labai rimtai atliekantis savo darbą. Tik tokie gydytojai sąžiningai priima Hipokrato priesaiką ir jos laikosi. Šis gydytojas turi pačias geriausias savybes, reikalingas šios srities specialistui. To mes linkime iš visos širdies jums –  gero tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Pasinaudodami šia proga norėtume padėkoti visai jūsų komandai – bendrosios praktikos slaugytojoms, kurios taip pat sąžiningai stengiasi dėl čia esančių ligonių.

Su pagarba, Andrej Riabcev, 2024-05-21

—–

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės Širdies chirurgijos skyriaus gydytojui Gediminui Kitrai, anesteziologui ir visam kolektyvui už mano išgelbėtą gyvybę, už profesionaliai atliktą sudėtingą operaciją, taip pat  stebint bei palaikant mane visą pooperacinį gydymą. Didelis ačiū Gydytojui iš Didžiosios raidės, sėkmės jums tokiame sunkiame ir atsakingame darbe.

Rasutė Zonienė, 2024-05-17

—–

Klaipėdos universiteto Širdies chirurgijos skyriaus visam personalui. Esu gulėjęs ligoninėje tik vaikystėje. Dabar, sulaukus 61 metų, prireikė rimtos medicininės pagalbos. Esu nepaprastai laimingas, pakliuvęs į tikrų profesionalų rankas, kurie suteikė galimybę gyventi toliau. Buvau nustebintas gydymo įstaigos skrupulingai suorganizuoto darbo, personalo funkcijų suderinamumo. Apie slaugytojų, slaugytojų padėjėjų dėmesingą, skrupulingą ir visada pakeliantį nuotaiką darbą – trūksta gerų ir pagyrimo žodžių. Esu nuoširdžiai dėkingas visiems. AČIŪ!!!

Raimundas Latakas, 2024-05-17

—–

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės Abdominalinės ir endoskopinės chirurgijos skyriaus gydytojui Dr. Jonui Jurgaičiui, vyr. slaugytojai Aurelijai, visoms slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms už nepaprastą rūpestį, kantrybę ir profesionalumą, suteiktą mano vyro Kęstučio Butnoriaus gydymo metu. Būdama šiame skyriuje, supratau, koks neįkainojamas yra medicinos personalo darbas, dėkoju už rūpestį ir jaukią atmosferą skyriuje.

Pagarbiai Žmona, 2024-05-09

—–

Širdingai dėkoju ir tariu didelį AČIŪ visam Klaipėdos universiteto ligoninės visam Širdies chirurgijos skyriui už pagarbą, rūpestį, supratimą. Esu neapsakomai laimingas, jog patikėjau savo širdį Jums, Gediminai Kundrotai! AČIŪ didelis Jums! Čia sveikdamas pas jus, jaučiuosi lyg namuose ir tai dėka viso nuostabaus kolektyvo pastangomis. Ačiū, Jūs nuostabūs.

Pacientas Andrius Gedvilas, 2024-05-08

—–

Su didžiausia pagarba išreiškiu dėkingumą mane gydžiusiam ir atlikusiam gana sudėtingą širdies operaciją labai profesionaliam Klaipėdos universiteto ligoninės Širdies chirurgijos skyriaus gydytojui Gediminui Kitrai. Gydytojas labai dėmesingas, atidus, atsakingas, todėl ligonis pasitiki jo kompetencija. Gerbiu, tikiu, kad įmanoma pailginti savo gyvenimą, pamatyti besidžiaugiančius gyvenimu anūkėlius. Geru žodžiu reikia atsiliepti ir apie ligoninės personalą, kuris įsiklauso į pacientų pageidavimus, maloniai suteikia reikiamas paslaugas, visada su malonia šypsena. Esu dėkinga, gerbsiu ir atminsiu Jūsų Nuostabią ligoninę visą likusį savo gyvenimą.

Su didžiausia pagarba, buvusi pacientė Zofija Nida Račkuvienė, 2024-05-06

—–

Labai Dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės Širdies chirurgijos skyriaus gydytojui Rimantui Lenkaičiui!!! Taip pat esu dėkingas labai šauniam, operatyviam skyriaus personalui. AČIŪ Jums!

Darius Venckus, 2024-05-02

—–

Dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės Širdies chirurgijos skyriaus mane operavusiam gydytojui Gediminui Kundrotui ir visam kolektyvui. AČIŪ Jums už begalinį rūpestį.

Pacientas Valdas Zajankauskas, 2024-05-02

—–

Noriu padėkoti Klaipėdos universiteto  ligoninės Neurologijos skyriaus gydytojai Valerijai Tutukovai už skubiai suteiktą pagalbą, už profesionalumą, už dėmesį, už nuoširdų,  žmogišką bendravimą. Dėkoju ir skyriuje dirbančiam personalui. Grįžau iš ligoninės namo labai pagerėjusia sveikata. Gydytoja,  –  didelis dėkui Jums.

Regina Stonkienė, 2024-05-02

—–

Kai vilties buvo maža – buvote Jūs. Tie, kurie tarėte drąsinančius žodžius…Tie, kurie neleidote prarasti vilties ir įkvėpėte GYVENTI! Dar kartą dovanojote žmonai vyrą, sūnui tėvą, anūkei senelį ir patį šilčiausią žmogų, kuris visada šalia. Nuoširdžiai tariame AČIŪ Klaipėdos universiteto ligoninės Onkohemotologijos skyriaus personalui už rūpestingumą ir skleidžiamą šilumą. Didžiausią padėką skiriame gydytojai onkohematologei Erminai Kėvalienei. Ačiū už Jūsų begalinį profesinį atsidavimą. Esate žmogus, dovanojantis tai, kas visiems svarbiausia – gyvybę ir sveikatą kiekvienam!

Ačiū nuo A. Butkaus šeimos, 2024-04-30

—–

Noriu padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės Kraujagyslių chirurgijos gydytojui Karoliui Tijūnaičiui už išsamią konsultaciją rūpimu klausimu. Gydytojas atidus, suprantamai išaiškino problemos sudėtingumą. Neabejodama atsiduočiau į šio gydytojo rankas operacijai. Linkiu sėkmingos profesinės veiklos, sveikatos Daktarui ir jo komandai .

Pagarbiai,  Ona Elena, 2024-04-30

—–

Nuoširdus Ačiū visiems Klaipėdos universiteto ligoninės  Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus darbuotojams. Ten dirba geriausi, maloniausi, šilčiausi žmonės. Rūpestis ir pagalba 100%. Ačiū slaugytojai Loretai, toks geras žmogus, mažai tokių sutiksi, spinduliuoja gerumu, rūpestinga, maloni, labai šiltas žmogus. Ačiū Ačiū Ačiū, kad esate. Ir Ačiū savo nuostabiai gydytojai Jolantai Sąlygienei.

Pacientė Edita Stelmokienė, 2024 – 04 – 25

—–

Dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės Kraujagyslių chirurgijos gydytojui Gintarui Žukauskui, slaugytojai Rasai ir visam personalui už gerą gydymą ir slaugą.

Pacientas Stanislovas Einas, 2024-04-12

—–

Noriu labai pasidžiaugti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” gydytoju kardiologu Arnu Rimkumi. Be galo dėmesingas, profesionalus, žmogiškas, komunikabilus ir atsidavęs savo darbui. Ligoninei garbė turėti tokius specialistus.

Įstaigai pradėjus vadovauti dr. Audriui Šimaičiui – viskas pasikeitė į gerąją pusę. Seniai reikėjo tokio vadovo. Sėkmės Jums sunkiame darbe!

Pacientas Aurimas Alionis, 2024-04-15

—–

Dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” I Kardiologijos skyriaus slaugytojoms, gerb. gydytojai I. Duonėlienei už suteiktą profesionalią medicininę pagalbą. Stiprios Jums sveikatos ir kantrybės kilniame Jūsų darbe. AČIŪ!

Buvęs Jūsų 601 palatos pacientas Algimantas iš Skuodo, 2024-04-10

—–

Sunkiu gyvenimo momentu atsidūrėme Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Širdies aritmijų skyriaus dienos stacionare. Nuoširdžiai dėkojame už rūpestį, profesionalų darbą, užuojautą, šypsenas, begaliniai šiltą aptarnavimą. Dėkojame medikėms Gitanai ir Robertai, gydytojai kardiologei Dianai Stravinskienei.

Pacientės Natalija CH., Zita A., Rūta U., Adelė I., 2024-04-09

—–

Noriu nuoširdžiai padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” I Kardiologijos skyriaus personalui už gražų bendravimą, už rūpestį slaugant močiutę po stimuliatoriaus įdėjimo. Ypatingas dėkui gydytojai kardiologei Akvilei Šmigelskaitei – vis rečiau tenka sutikti gydytojus, bendraujančius taip paprastai, žmogiškai, nuoširdžiai besirūpinančius savo pacientais. Sėkmės Gydytojai.

Linkėjimai nuo užsispyrusios močiutės iš Šilutės, 2024-04-09

—–

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės „Jūrininkų ligoninė” filialo I Kardiologinio skyriaus personalui už profesionaliai atliktą širdies vožtuvo pakeitimo operaciją. Nuoširdus Ačiū: Skyriaus vedėjai Dr. Daliai Jarašūnienei, gydytojai kardiologei Ritai Kleinauskienei, vyr. slaugytojai Rasai Gudavičienei, slaugytojoms Rasai Šakinienei, Inesai Žulkaitei – Rupeikienei, Sigutei Sidabrienei. Slaugytojų padėjėjoms Rasai Petrauskienei, Danutei Felozienei, ūkio reikalų tvarkytojai Antaninai Kupačienei, virtuvės darbuotojai Ritai Juškienei. Jūsų profesionalumas glostė širdį ir ramino, malonus dėmesys ir atidumas suteikė man jėgų gyti. Linkiu Jums visokeriopos sėkmės. Didžiausia Jums Pagarba.

Pacientė Marijona Jogminienė, 2024-04-09

—–

Labai profesionaliai dirbantis ir puikiai suprantantis savo itin svarbią misiją – Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Kardiologinis dienos stacionaro kolektyvas. Nemažiau svarbus ir gebėjimas pacientams sukurti komfortišką aplinką. Sėkmės!!!

Dėkinga pacientė, doc. dr. Nijolė Strakauskaitė, 2024-04-05

—–

Kai žmogui sutrinka sveikata, visuomet pagalbos ieškai pas medikus. Būna labai džiugu, kai sutinki tikrus specialistus, mylinčius ir gerbiančius savo darbą. Pirmą kartą teko atsigulti į Jūsų ligoninę dar 2003 metais. Nuo to laiko pastoviai tenka gydytis ir atgauti jėgas pas Jus. Džiaugiuosi nuoširdžiu, draugišku, mėgstančiu savo darbą kolektyvu. Ypač noriu padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Širdies aritmijų skyriaus darbuotojams, kurie labai gražiai ir profesionaliai elgiasi su pacientais. Su gera nuotaika ir meile slaugytojos Roberta ir Gitana bei gydytoja rezidentė Aurelija sutinka kiekvieną pacientą. Puikiai sugeba bendrauti su visais, randa padrąsinančius ir paguodžiančius žodžius. Po jų bendravimo jautiesi puikiai, tarytum būtų suteikę laimės sparnus, ir esi pasiruošęs vėl skristi į gyvenimą. AČIŪ, Jums moterys, geriausios Jums kloties šiame sunkiame, bet labai reikalingame darbe.

Juodkrantės kurorto administratorius Česlovas Stonys, 2024-04-04

—–

Širdinga padėka visam Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninės” Širdies aritmijų  skyriaus kolektyvui už nuoširdų ir optimistišką aptarnavimą suteikiant ne tik gydymą, bet ir moralinę bei dvasinę pagalbą. Jaučiuosi pakylėtas, pabuvęs šio kolektyvo aplinkoje. Ypatinga padėka Pauliui Ordai – tai Gydytojas iš didžiosios raidės. AČIŪ už nuoširdų bendravimą, patarimus ir informaciją. Dar kartą AČIŪ skyriaus darbuotojams ir jų vadovui.

Su pagarba, pacientas Ričardas P., 2024-04-04

—–

Kiek daug likimų Jūsų rankose! Kiek kantrybės bei sveikatos eikvojate tam, kad pacientas išeitų su šypsena ir džiugesiu veide. Juk taip kilnu žmogui padėti įveikti skausmą, negalią ir dvasines kančias…Jūs mūsų gyvenime VILTIS…

Dėkojame Klaipėdos universiteto ligoninės  filialo „Jūrininkų ligoninės” gydytojui kardiologui A. KNOKNERIUI ir visai asistavusiai komandai už sėkmingai atliktą TAVI procedūrą Zuzanai Poškevičienei 2024-03-26.

Dėkingi už JŪSŲ kolektyvo darnų darbą, atsidavimą savo profesijai, rūpestingumą ir paprasčiausią žmogiškumą.

Zuzana Poškevičienė ir jos šeima, 2024-04-01

—–

„Neieškok Kristaus veido viename žmoguje, bet sugebėk įžvelgti Kristaus veido dalelę kiekviename” (Bruno Ferrero)

Daug daug šviesos, meilės, šilumos, sveikatos ir Dievo palaimintų kelių…su šv. Velykomis! Nuoširdus AČIŪ Klaipėdos universiteto ligoninės „Jūrininkų ligoninės” filialo Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus vedėjui Virginijui Diržauskui, slaugytojoms, visam personalui už profesionalumą, nuoširdumą, nepailstantį atsidavimą savo profesijai, širdžių šilumą ir dėmesį kiekvienam čia besigydančiam.

Su pagarba, pacientė Virginija M, 308 palata, 2024-03-29

—–

Artėjant vienai gražiausių švenčių, šv. Velykoms, norėtume sukalbėti vieną iš geriausių maldų: „AČIŪ”, kurią kiekvienas gali pasakyti. Ačiū visam Klaipėdos universiteto ligoninės Jūrininkų ligoninės filialo Nefrologijos ir dializės skyriaus kolektyvui. AČIŪ skyriaus vedėjui M. Diržinauskiui, gydytojoms: K. Budrei, J. Priluckienei, V. Deimantavičienei, A. Kasiliauskienei, slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms už išsaugotą savyje ir sugrąžintą mums Tikėjimą, Viltį ir Meilę. AČIŪ už atsidavimą savo darbui, žmogiškumą ir atjautą. Linkime Jums Dievo palaimos tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.

Paciento A.A. Narmonto šeima, 2024-03-26

—–

Nuoširdi padėka Klaipėdos universiteto ligoninės Jūrininkų ligoninės filialo Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus gydytojai Odetai Drūlytei  už rūpestingumą, profesionalumą, už mielą bendravimą. Taip pat dėkoju visam skyriaus personalui už žmogišką šilumą, priežiūrą. Didelis visiems AČIŪ! Sėkmės Jums sunkiame, bet labai reikalingame darbe. Telydi Jus ir Jūsų Šeimas Dievo palaima!

Pagarbiai, pacientė Lijana Petroševičienė (Jurbarkas), 2024-03-19

—–

„Gyvenimas mūsų nupintas vainikas/Per pievas vaikystė nubėgus basa/Motulės lopšinė, čia mūsų Tėvynė/Sidabru čia žvilganti ryto rasa/Atėjom, pabūsim, išeisim, užpūsim/Tą degančią žvakę po mūsų langais/Gyvenimo dėsniams, privalom, paklūsim/Juk žemę mes puošiam tik savo darbais” (Pacientės eilės)

Už nuoširdų darbą, už suteiktą galimybę dar pasidžiaugti gyvenimu, už nuoširdų darbą Dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės Jūrininkų ligoninės filialo I Kardiologijos skyriaus gydytojai dr. D. Jarašūnienei ir visam personalui. Linkiu Jums sveikatos ir Dievo palaimos.

Pacientė, N. Laugalienė, 2024-03-18

—–

Norėčiau išreikšti padėką Klaipėdos universiteto ligoninės Jūrininkų ligoninės filialo Medicininės slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus Palangoje gydytojui Daliui Rudžiui už jo profesionalumą, žmoniškumą, nuoširdų bendravimą ir visapusišką pagalbą gydant mano mamą. Taip pat širdingai dėkoju visai slaugytojų komandai, socialinei darbuotojai Neringai ir kitiems darbuotojams už jų atsidavimą darbui, rūpestį ir malonų bendravimą. Jūs esate nuostabi ir stipri komanda. AČIŪ, kad buvote šalia, kai Jūsų pagalbos labiausiai reikėjo.

Nuoširdžiausi linkėjimai, Pacientė Tatjana K., 2024-03-14

—–

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės Jūrininkų ligoninės filialo Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjai Nijolei Šostakienei už jautrų, profesionalų, atidų požiūrį į pacientą, visada puikiai suteiktą pagalbą ir gydymą.

Pacientė Deimantė Butkienė, 2024-03-13

—–

Didelis ir nuoširdus AČIŪ Klaipėdos universiteto ligoninės Jūrininkų ligoninės filialo Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus slaugytojai Sonatai Morkūnienei už profesionalumą, puikų bendravimą, pagarbą žmogui, širdies gerumą. Dėkui Jums, kad esate!!!

Pagarbiai, pacientė Irina, 2024-03-13

—–

Be galo esu dėkinga Klaipėdos universiteto ligoninės Jūrininkų ligoninės filialo Širdies chirurgijos skyriaus personalui ir mane gydžiusiam ir operavusiam širdies chirurgui Gediminui Kitrai. Su didžiule pagarba didžiuojuosi, kad Lietuvoje yra tokia gydymo įstaiga, kuria gali visiškai pasitikėti: jos profesionaliais gydytojais, empatišku personalu, puikiais vadybininkais, kurie sugeba kaip laikrodžio mechanizmą organizuoti visą darbą. Noriu palinkėti ir toliau siekti profesinio meistriškumo, kad ir toliau Jūsų ligoninė būtų pripažįstama kaip pati geriausia ir patikimiausia, stiprybės Jums tokiame sudėtingame darbe, kai kasdien susiduriate su žmogaus skausmu, o suteikiate jam jėgų gyventi ir norą pasveikti. Jūs man – kaip Dievai, darantys stebuklus. Būkite ir ateityje stiprūs, pasirinkę tokią sunkią ir reikalingą profesiją ir kad Jums už tai teisingai būtų atlyginta, ne tik žmonių padėka, bet ir valstybės požiūriu. AČIŪ, KAD GYVENU!

Pagarbiai, pacientė Ramunė Badaukienė, 2024-03-13

—–

Labai, labai ačiū nuostabiam Klaipėdos universiteto ligoninės Jūrininkų filialo Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus kolektyvui už rūpestį, dėmesį ir pagalbą. Jūsų visų dėka jaučiausi saugi, globojama, apsupta šiluma ir rūpesčiu. Kaip Jūs ir sakote, –  „premjera” pavyko puikiai. Jūsų profesionalumas ir nuoširdumas leis drąsiau ir ateityje (jei tik prireiks) važiuoti pas Jus. Jūs visos labai nuostabios! Labai, labai ačiū gydytojai Vilijai Urbonavičiūtei. Tiek profesionalaus dėmesio, rūpesčio, pagalbos ir žmogiškos šilumos sunku būtų įsivaizduoti. AČIŪ.

Pacientė Lina L., 2024-03-12

—–

Nuoširdus Ačiū! Klaipėdos universiteto ligoninės Jūrininkų filialo Širdies aritmijų skyriaus personalui, Anesteziologijos ir intensyvios terapijos skyriaus personalui, gydytojui Pauliui Ordai, už rūpestį ir suteiktą medicininę pagalbą atliekant širdies ritmo atstatymą 2024-03-08 d. Dar kartą dėkoju ir linkiu išlikti tokiais empatiškais ir savo srities profesionaliais specialistais!

Pacientas Mindaugas D., 2024-03-08

—–

Nuoširdžiai dėkojame Klaipėdos universiteto Jūrininkų ligoninės filialo Fizinės medicinos ir reabiliatacijos skyriaus personalui. Didelis AČIŪ gydytojai Giedrei Kurienei, kineziterapeutui Vaidotui, ergoterapeutui Vaidui, masažistei Irenai Beniušienei, slaugytojai Julandai Žvinklienei ir visam pagalbiniam personalui. Stiprybės ir ištvermės visam Jūsų kolektyvui.

Su pagarba – pacientės Elena R. ir Genovaitė A., 2024-03-07

—–

Gydėmės Klaipėdos universiteto ligoninės Jūrininkų  ligoninės filialo  Abdominalinės ir endoskopinės chirurgijos skyriuje 2024-03-04 414 palatoje. Norime nuoširdžiai padėkoti chirurgams Aušriui Gedgaudui ir Tomui Mitkui už padarytas operacijas. Taip pat nuoširdus AČIŪ visam skyriaus personalui: malonus bendravimas, greitas reagavimas į nusiskundimus, dėmesingumas. Kuo geriausios kloties ir pasisekimo visam kolektyvui.

Pacientės Daiva G., Laima K., Irena B., 2024-03-06

—–

Netikėtai užklupus ligai, teko atsidurti Klaipėdos universiteto Jūrininkų filialo Palangos ligoninės vidaus ligų skyriuje. Čia maloniai nustebino nepaprastai didelis darbuotojų dėmesingumas. Iš karto buvo iškviesta gydytoja Diana Bylaitienė, kuri pradėjo intensyvų gydymą. Man buvo didelė garbė pažinti šią gydytoją, nes kiek daug nuoširdumo, jautrumo ir paprasto bendravimo gali tilpti žmoguje. Esu labai, labai dėkinga jai. Viso skyriaus darbas sustyguotas vyr. slaugytojos  Dainutės, dirba kaip darnus orkestras. Sesutės juokauja, kad pro vyresniosios akis niekas nepraslįsta, todėl viskas švaru, ramu, kultūringa. Noriu padėkoti visoms slaugytojoms: Daivutei,  Agnytei, Raimondai ir visoms kitoms, bei slaugytėms  Birutėlei, Ramutei, Dianai už pagarbų rūpestį, atjautą  bei mandagų aptarnavimą bėdos ištiktam žmogui. Jūs visos esat nuostabios, jūsų darbas yra taip reikalingas. Ačiū.  Ačiū. Tegu jums šypsosi saulytė ir dėkingumas ne tik žmonių akyse,  bet ir DIEVO.

Pacientė Emilija, 2024-03-01

—–

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės Jūrininkų ligoninės filialo gydytojai  otorinolaringologei Ritai Mikulėnaitei už profesionalumą, supratimą, begalinį rūpestį, dėmesį  bei nuoširdumą. Ši gydytoja ne tik puiki specialistė, bet ir nuostabus žmogus, visada padrąsinanti ir pakelianti nuotaiką. Gydo ne tik vaistai.

Pagarbiai, Jonas Č., 2024-03-01

—–

Dėkoju už atliktą operaciją Klaipėdos universiteto ligoninės Jūrininkų ligoninės filialo Širdies chirurgijos skyriaus gydytojui G. Kitrai. Didelis AČIŪ visam personalui nuo aukščiausio iki, net negalima sakyti, žemiausio „rango”, nes visi labai reikalingi ir būtini, atsidavę savo darbui, gelbėja ir pratęsia gyvenimą daugeliui žmonių. Būkite sveiki, stiprūs, ištvermingi ir kantrūs. Kuo didžiausios Jums kloties.

Pacientė Birutė M., 2024-02-29

—–

Noriu nuoširdžiai padėkoti Klaipėdos universiteto Jūrininkų ligoninės filialo Kraujagyslių chirurgijos skyriaus vedėjui Karoliui Tijūnaičiui ir chirurgui Linui Jarašiūnui už pasiaukojimą, atsidavimą gelbstint ligonius. Dėkoju už mano išgelbėtą gyvybę. Nesvarbu, kad buvo ne darbo valandos, gydytojai tiesiog kovojo. Maloniai nuteikia ir jų optimizmas, todėl viskas bus gerai. Ir visam skyriaus personalui dėkoju už rūpestį, malonų bendravimą, tai mums visiems suteikia jėgų nepasiduoti, tada kovojame ir mes. Sėkmės, sveikatos dirbant tokį sunkų, atsakingą darbą. Tepadeda Jums Dievas.

Pacientės Zita B., Elena J., 2024-02-23

—–

AČIŪ kolegoms: Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus gydytojai Rūtai Juškaitei, kardiologui Vidmantui Balsiui, budinčiai gydytojai Violetai Jakovlevaitei, reanimatologomams, klinikos vadovui Nerijui Klimui, filialo „Jūrininkų ligoninė” II kardiologijos skyriaus vedėjai Rūtai Raugelienei, Širdies aritmijų ir kraujagyslių intervencinės radiologijos laboratorijos vedėjui Jonui Jarašiūnui, slaugytojoms ir visam personalui, pagydžiusiems širdies aritmiją, sukėlusią ūmų širdies nepakankamumą. Esu sveikas, galiu tęsti chirurgo darbą.

Pranas Šniuolis, 2024-02-16

_____

Lankau reabilitaciją Klaipėdos universiteto ligoninės Jūrininkų filiale, ir noriu PADĖKOTI Jūsų kineziterapeutei Rasai Krauklienei. Atidi, empatiška savo srities profesionalė. Darbas yra tikrai nelengvas ir reikalaujantis ne tik kantrybės, bet ir greičio aptarnaujant klientus. Nepaisant to, Rasa Krauklienė visad su šypsena, visada mandagi, atidi į detales ir profesionalią paslaugą. Turite labai profesionalių specialistų savo kolektyve, saugokit, mylėkit ir gerbkit juos!!!

Pacientė Aida Jonušaitė, 2024-02-14

—–

Mūsų a. a. mamytė pateko į Jūrininkų ligoninės Medicininės slaugos ir palaikomojo gydymo skyrių Palangoje. Tai skyrius, kur patenkama dažniausiai situacijoje be išeities, kur guli silpni ligoniai ir lanko juos pasimetę ir liūdni artimieji. Visiems jiems svarbu jausti rūpestį ir pastangas. Labai norime padėkoti 3 a. skyriaus gydytojui Daliui Rudžiui už nuoširdų ir atsakingą požiūrį į savo darbą, už švelnumą ir kantrybę su ligoniais. Už atvirą ir jautrų bendravimą su artimaisiais. Tokių GYDYTOJŲ rankose turi būti mūsų artimieji ir visa medicina. Dėkojame ir skyriaus slaugytojoms, ir padėjėjoms už pakantumą ir kantrybę.

AČIŪ

a. a. Bronės vaikai, 2024-02-09

—–

Nuoširdi padėka Klaipėdos universiteto ligoninės Jūrininkų ligoninės filialo Širdies chirurgijos skyriaus vedėjui G. Kundrotui ir gydytojai G. Pukanasienei bei visai slaugytojų ir slaugytojų padėjėjų komandai už sugrąžintą sveikatą ir labai malonų aptarnavimą ir priežiūrą.

Pacientas Vigantas R., 2024-02-08

—–

Nuoširdžiai dėkojame Klaipėdos universiteto ligoninės Jūrininkų ligoninės filialo II Kardiologijos skyriaus personalui už rūpestį, priežiūrą, operaciją.

Sukūrę savąjį pasaulį/kuriame gyvuoja džiaugsmas/meilė ir šviesa/paruoškim vietos Daktarams/ir personalui/kurie tiesiog nuo Dievo/tai jie mus gelbėja/kada liga, bėda apsėda/jie mūsų Angelai ant žemės/ mylėkim Juos ir puoselėkim/tik jų dėka mūs širdys/džiaugiasi ir plaka/tai jie mūs aitvarai/kurie išgydo nešdami viltis/atkurdami sveikatą/tai jie apsaugo – rūpinas/atlieka operacijas/tik Daktarai išklauso/ir ligas nustato/kiek meilės, šilumos ir dėmesio/ir kiek geriausių patarimų/kiek širdyse Jie turi patirties/kiek išminties ir nuraminimo/jų norai šitiek dideli/ir sveikata suteiktų/mums sparnus, kurie mus saugos/tokiu būdu prailginsim metus/kad net išeit iš čia nebenorėtum.

Su nuoširdžia Padėka –  gydytojoms Sigutei Norkienei, Daliai Jarašiūnienei, Irenai Gudauskienei, slaugytojoms Irenai Gudauskienei, Giedrei Noreikienei.

Pacientė, Zina-Lidija Zeleckienė, 2024-01-10

—–

Norime padėkoti  Klaipėdos universiteto ligoninės filialo  „Jūrininkų ligoninės“ Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriui už profesionalumą, rūpestį ir dėmesį. Kad būtų daugiau tokio medicinos personalo.

Nuoširdžiai dėkojame II Kardiologijos skyriaus komandai ir gydytojai Aistei Šalkauskaitei-Rubliauskienei. Labai maloni gydytoja. Sveikatos Jums visiems.

Su pagarba, Korneliuk šeima,  2024-01-10

—–

Noriu pareikšti didžiausią padėką Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Širdies aritmijų skyriaus vedėjai Romai Kavaliauskienei, bei visam jos vadovaujamam skyriaus personalui už nuoširdumą, profesionalumą ir dėmesį pacientams. Ačiū ir sėkmės jums !

Artūras,  2024-01-30

—–

Nuoširdžius padėkos žodžius tariu Klaipėdos universiteto ligoninės Jūrininkų ligoninės filialo Kraujagyslių chirurgijos skyriaus chirurgui Rokui Petručiui, visam aptarnaujančiam personalui, už labai nuoširdų darbą, žmogiškumą, supratingumą. Tepadeda Jums Dievas.

Pacientas Povilas Kundrotas, 2024-01-22

—–

Nuoširdžiai dėkoju KUL filialo „Jūrininkų ligoninė” Nefrologijos ir dializių skyriaus gydytojai nefrologei Vaivai Kaupei. Gydytoja viską labai aiškiai išaiškino, šnekėjo man supranta kalba, o ne sunkiai pacientams suvokiamais medicininiais terminais. Tikrai džiaugiuosi apsilankymu ir tariu labai didelį AČIŪ.

Pacientė Elytė, 2024-01-17

—–

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Onkohematologijos
skyriaus vedėjai Ligitai Kasnauskienei, nuostabiai gydytojai už profesionalią pagalbą, gydymą ir nuoširdų rūpestį. Gydytoja, esate puikus žmogus ir tikras profesionalas. Jūsų profesionalumas ir kompetencija suteikė ramybės ir užtikrintumo. Smagu, kad Lietuvoje dirba tokia kompetentinga, profesionali ir dalykiška gydytoja. Didžausi linkėjimai ir pagarba. AČIŪ JUMS! 

Pacientė A.L., 2024-01-04

—–

Labai ačiū Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Neurologijos skyriaus gydytojui Tomui Grinkevičiui! Ačiū
besišypsančioms slaugytojoms, jūs visos kaip fėjos. 
Ačiū visam ligoninės
personalui! Visi labai dėmesingi ir profesonalūs! Ačiū už viską
.

Rūstė, 2023-12-29

—–

Labai noriu padėkoti už didelį darbą, atsidavimą, rūpestį ir
nuoširdų bendravimą Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” II kardiologijos skyriui ir mano
mamą Stasele gydžiusiai gydytojai kardiologei Aistei ŠALKAUSKAITEI RUBLIAUSKIENEI. Geri darbai
džiugina žmonių širdis. Ačiū.

Asta, 2023-12-22

—–

Žmogaus gyvybė ir sveikata – neįkainuojamos vertybės.
Jų už jokius pinigus nenusipirksi.

Dėkojame Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė”  Kraujagyslių chirurgijos skyriaus darbuotojams už gerumą, nepriekaištingą slaugą ir priežiūrą pooperaciniu laikotarpiu.
Nuoširdžiai tariame ačiū skyriaus vedėjui gerb. Karoliui Tijūnaičiui ir jo komandai už atliktą pilvo aortos aneurizmos operaciją, už rūpestingumą, profesionalumą ir atsidavimą savo darbui ir pacientui.
Tariame AČIŪ visam skyriaus personalui už nuoširdų darbą – slaugytojai Rasai Savickienei, Liudmilai Farbatiuk, Laimutei Špečkauskienei ir slaugytojos padėjėjai – Irinai. ir kt.
Linkime visiems Dievo Palaimos.

Pagarbiai-Alma ir Petras Viskontai, 2023-12-20

—–

Dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus gydytojai Rimai Gražienei ir visai
slaugytojų komandai už rūpestį, profesionalumą, atsidavimą pacientui. Jūsų
dėmesys ir nuoširdus bendravimas, kantrybė ir atidus paslaugumas padeda
ligoniams greitai sveikti. 

Su pagarba ir dėkingumu 

Jurgita Juciūtė, 2023 -12-13

—–

Didelis AČIŪ Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” gydytojui ginekologui Mariui Diržauskui ir visam Klaipėdos Jūrininkų ligoninės Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus kolektyvui, kuris buvo labai profesionalus ir paslaugus, džiaugiuosi, kad būtent čia teko operuotis ir gydytis. Pagarba!!!

Kristina R., 2023-11-28

—–

Noriu padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kineziterapeutei Rasai Krauklienei už patarimus, rūpestį, atidumą, bendravimą, kompetentingai ir profesionaliai atliekamas funkcijas. Nuoširdi padėka Sonatai Morkūnienei už atidumą, dėmesingai ir nuoširdžiai atliekamas fizioterapijos procedūras. Sveikatos Jums, geros nuotaikos ir stiprybės.

Pagarbiai, Irena V.

2023-10-02

——

Didžiulė padėka Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” gydytojai ginekologei Jūratei Jaseliūnienei bei visiems  Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus darbuotojams. Jūs esate profesionalai, jūsų rūpestis ir dėmesys pacientui suteikia vilties, kad nėra taip blogai Lietuvos medicinoje. Sėkmės Jums nelengvame, bet labai prasmingame darbe!

Vita V. 2023-09-22

—–

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus vedėjui Virginijui Diržauskui už išgelbėtą gyvybę, už profesianalumą, gerumą, o medicinos personalui – už rūpestį, mandagumą, šypsenas ir palaikymą. Ačiū, ačiū, ačiū! ❤️

Paciente Ala Nikolajeva 2023-09-11

—–

Noriu labai padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus vedėjui Virginijui Diržauskui už atliktą operaciją ir profesonalų gydymą, slauga, priežiūra ir rūpestį. Nuostabus gydytojas, savo srities žinovas, atsakingas ir dėmesingas specialistas. Labai dėkinga už profesonalų rūpestį.Taip pat noriu padėkoti nuostabiam skyriaus personalui – tokio aukšto lygio profesonalumas, nuoširdumas, globa ir rūpestis. Pagarba, kad jūs taip nuoširdžiai rūpinatės savo paciantais. Labiausiai AČIŪ JUMS: ALGIRDA, LORETA, RASA, LINA, DŽIULETA, RAMUTE, DALIA – Jūs esate nuostabios!

Su didele pagarba Vilma Daliuvienė 2023-09- 09

—–

Noriu padėkoti Palangoje veikiančiam Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” padaliniui ir Greitosios medicinos pagalbos medikams, dirbusiems rugpjūčio 31 d., už profesionalumą. Taip pat dėkoju ligoninėje mane priėmusiam gydytojui Kęstučiui Alūzai bei visai dirbusiai pamainai už rūpestį, atidumą pacientui. Jaučiau puikų komandinį darbą. Linkiu visiems sveikatos rūpinantis pacientais.

Jurgita R.E. 2023-09-02

—–

Nuoširdžiausia padėka Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus gydytojams,  ypač Giedrei Kurienei, logoterapeutei Romai Antanaitienei, medicinos personalui ir visiems šio skyriaus specialistams, kurie man padėjo sustiprėti po patirto insulto. Didžiausios sėkmės jums darbe. Ačiū, kad esate.

Pagarbiai

Aleksas S. 2023-09-02

—–

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Onkohematologijos skyriaus gydytojai hematologei Erminai Kėvalienei, Širdies aritmijų skyriaus vedėjai, gydytojai kardiologei Romai Kavaliauskienei, gydytojams kardiologams Birutei Štulaitei ir Pauliui Ordai bei visai šios ligoninės gydytojų ir slaugytojų komandai už profesionalumą, neabejotiną kompetenciją, nuoširdumą, atidumą, rūpestį bei malonų ir šiltą bendravimą. Nuoširdus AČIŪ ir kuo didžiausios sėkmės Jūsų darbuose.

Pagarbiai

Pacientas Edvardas Šileris, 2023-08-31

—–

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė“ Širdies chirurgijos skyriaus gydytojui Gediminui Kitrai ir visam skyriaus personalui už profesionaliai atliktą širdies operaciją, skirtą gydymą, dėmesį bei rūpestingumą. G.Kitra – profesionalus gydytojas, puikiai savo darbą išmanantis specialistas. Gydytojas – visada optimistiškai nusiteikęs, o tai pacientui suteikia pasitikėjimo itin sunkiu metu. Tai padėjo ir man apsispręsti dėl operacijos.

Noriu dar kartą padėkoti nuostabiam chirurgui G. Kitrai, jo bendradarbiams ir palinkėti geros sveikatos, didelės ištvermės, profesinės sėkmės sunkiame, tačiau labai reikalingame darbe.

Nuoširdus AČIŪ.

Buvęs Jūsų pacientas Juozas Rupulis, 2023-08-30

—–

Noriu pareikšti didžiausią padėką Klaipėdos universiteto ligoninės filialo Jūrininkų ligoninė I kardiologijos slyriui, visam jo personalui. Tariu Jums AČIŪ už žmogiškumą, nuoseklų ištyrimą, nuoširdų bendravimą, dėmesį, gerą žemaitišką nuotaikąJūs nerealūs!

AČIŪ!

Santa, 2023-08-25

—–

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Abdominalinės ir endoskopinės chirurgijos skyriaus gydytojui Kazimierui Barkauskui už atliktą operaciją, dėmesį, profesionalumą, rūpestingumą. Dėkoju ir visai operacinės komandai, skyriaus slaugytojoms, bei slaugytojų padėjėjoms.

Vilma, 2023-08-21

—–

Į Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Palangos departamento Intensyvios terapijos skyrių pakliuvau dėl širdies ritmo sutrikimo. Tariu didelį AČIŪ šio skyriaus personalui už skubią ir profesionalią pagalbą. Ypač už jautrumą ir dėmesį dėkoju slaugytojai Gretai.

Pacientė R. Gintalienė, 2023-08-17

—–

Vertas dėmesio ir padėkos Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Kardiologijos dienos stacionaro personalas, ypač slaugytoja Lina Kanovė, Daiva Šlevinskienė, gydytoja kardiologė Eglė Drebickaitė!

Jų globoje ir apsuptyje supratau, kas yra naujosios kartos medikai. Tai talentingi, mylintys žmones, dėmesingi, jautrūs, pastabūs, supratingi, švelnūs, apsišvietę, geri psichologai, turintys smagų jumoro jausmą, atviri, nuoširdūs.

Ačiū už „variklio” remontą ir priežiūros direktyvas.

Loreta Vaitkuvienė, 2023-08-12


Labai noriu padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės visiems darbuotojams, su kuriais man teko pabendrauti atvežtai po patirtos traumos 2024-05-24 dienos vakare. Pirmiausia didžiulis Ačiū Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus darbuotojams už išsamią ir greitą apžiūrą, atskiras Ačiū nuostabiam darbuotojui, vyrukui (nepaklausiau vardo), kuris mane visur vežiojo tyrimams ir stengėsi mane pralinksminti. Nuostabus žmogus. Didžiulis Ačiū Traumatologijos skyriaus slaugytojoms, Jūs nuostabios, atsidavusios darbui ir palaikančios. Ačiū mane operavusiam gydytojui Karoliui Jurgelaičiui. Labai labai Ačiū už suteiktą pagalbą.

Pagarbiai, Dovilė Pakštienė, 2024-05-31

—–

Padėka Klaipėdos universiteto ligoninės Neurochirurgijos klinikos vadovui doc. dr. Antanui Gvazdaičiui, kuris jau trečią kartą išoperavęs man piktybinius auglius, suteikia man vilties gyventi ir būti šiam gyvenime. Dėkoju visoms slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms, – gera, kad visi jūs rūpestingi, nuoširdūs, darbštūs, todėl ir mes jaučiamės geriau. AČIŪ, AČIŪ, AČIŪ, kad palengvinat gyvenimą.

Pacientė Danutė Daulienė, 2024-05-31

—–

Š.m. gegužės 2 d. Klaipėdos universiteto ligoninėje buvo atlikta  operacija, po kurios man buvo sugrąžinta sveikata. Todėl nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės Pilvo ir krūtinės chirurgijos klinikos vadovui prof. Narimantui Evaldui Samalavičiui ir jo komandai už profesionalumą ir dėmesingumą. Kuo didžiausios sėkmės gerb. profesoriui N. E.  Samalavičiui jo nelengvame darbe.

Pagarbiai, Al. S., 2024-05-29

—–

Taip jau atsitiko, kad nuo 2024-04-29 iki 2024-05-08 teko gydytis Klaipėdos universiteto ligoninės Insultų skyriuje. Manau, kad jau pats žodis ligoninė niekam nekelia malonių asociacijų, tačiau turiu prisipažinti, kad buvau maloniai nustebintas esamais pokyčiais ir teko pakeisti išankstines nuostatas.
Pirmiausia, noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojai neurologei RŪTAI DANILEVIČIENEI, kuri nuo pirmo momento padarė labai malonų įspūdį. Profesionaliai perprato mano, senyvo amžiaus paciento, ne visiškai rišlius simptomų aiškinimus ir nežiūrint gydytojos didelio užimtumo, skyrė pakankamai laiko, kad įsigilintų į ligos ištakas ir priežastis. Tinkamas negalavimų diagnozavimas, gydymo, tyrimų ir procedūrų plano sudarymas davė stebėtinai greitą teigiamą rezultatą. Ačiū Jums, gydytoja už kantrybę, visų tyrimų rezultatų detalų išaiškinimą, bei galimų patologijų prevencijos aptarimą.
Gražiausių žodžių ir pagyrų nusipelno ir viso skyriaus darbuotojai, vadovaujami Insultų skyriaus vedėjos Kristinos Prūselaitienės. Maloniai stebino tvarka, švara ir svarbiausia dėmesys ligoniui. Stebiuosi iš kur slaugytojos semiasi kantrybės siekiant išklausyti beveik kiekvieno ligonio “svarbiausią gyvenimo istoriją”, matomai dievo dovana, o visų laukiama masažuotoja atlieka dar ir “psichologo” darbą. Vienareikšmiai tai ligoniams sukuria tinkamą psichologinį klimatą, kuris taip pat prisideda prie geresnės sveikatos.
AČIŪ Jums visiems ir už viską.

Pagarbiai Liudas Galdikas, 2024-05-13

—–

Šiandien (2024.05.09) su savo mėnesio laiko mažyle lankiausi Klaipėdos universiteto ligoninės Akušerijos ir ginekologijos klinikoje pas dietologę/ laktacijos specialistę Barborą Jarašūnę. Noriu išreikšti nuoširdžią padėką ir dėkingumą tiek specialistei, tiek šiai klinikai už teikiamas tokias paslaugas. Iš specialistės išgirdau labai daug patarimų, paguodos ir gavau visokeriopos pagalbos man visais rūpimais klausimais. Valandos laiko konsultacija „praskriejo kaip vėjas”. Buvo visiškai įsigilinta į mano situaciją ir nerimą. Savo ruožtu turėjau pasirašiusi  ne vieną klausimą, į kurį labai norėjosi sulaukti specialisto nuomonės ir patarimo. Atėjau su klausimais, kaip pas dietologę, tuo pačiu gavau patarimą, kokia patogia poza žindyti kūdikį (nes konsultacijos metu vaikelis tapo neramus), ko pasekoje ir grįžus namo puikiai sekasi tai atkartoti. Viską aptarus konsultacijos metu, pabaigoje gavau ir rašytinės medžiagos, kokiais mitybos principais reikėtų vadovautis maitinant kūdikį.  Esu be galo dėkinga už šią paslaugą, jog taip aiškiai ir išsamiai galima išsiaiškinti rūpimus klausimus ir spręsti problemas. Mano pačios didžiausios rekomendacijos mano aplinkai apie KUL teikiamą šią paslaugą, o svarbiausia apie savo srities specialistę Barborą Jarašūnę, kuri nepagailėjo nei laiko (o jis labai svarbus, kai norisi išsiaiškinti viską, vieno vizito metu), nei savo žinių!

Ačiū!

Pagarbiai,  Rūta Saukaitienė, 2024-05-09

—–

Norėčiau mano mamos Natalijos M. vardu išreikšti didžiulį dėkingumą Klaipėdos  universiteto ligoninės Vidaus ligų diagnostikos skyriaus gydytojui Kristupui Baronui už jo profesionalumą, darbštumą, dėmesingumą. Gydytojo kompetencija, atsidavimas ir supratimas padarė didelę įtaką mano mamos silpnos sveikatos stiprinimui. Gydytojas ne tik atidžiai gilinosi į sveikatos problemą, bet ir žmogiškai palaikė ir rūpinosi.
Esu įsitikinusi, kad tokie jaunatviški, besišypsantys, perspektyvūs ir profesionalūs gydytojai yra Lietuvos medicinos ateitis.
Dėkoju ir šio skyriaus slaugytojoms, pagalbiniam personalui už Jūsų priežiūrą, kantrybę ir supratingumą.
Nuoširdus AČIŪ ir daug sveikatos bei sėkmės Jums tolimesniuose darbuose padedant žmonėms.

Daiva V., 2024-05-08

—–

PADĖKA

Nėštumo patologijos dienos stacionaro skyriui. Labai džiaugiuosi Nėštumo patologijos dienos stacionaro skyriaus paslaugomis, visų pirma, už tokio skyriaus įkūrimą, kuris padėjo man išvengti varginančio stacionaro prieš gimdymą.

Esu labai dėkinga Nėštumo patologijos dienos stacionaro gydytojai Gretai Vilkei už nuoširdų rūpinimąsi savo pacientėmis, kantrybę paaiškinant neraminančius dalykus, mandagų bendravimą bei nuoseklumą. Jos priežiūroje jaučiausi saugi, kas labai prisidėjo būti ramesniai prieš pat gimdymą.

Taip pat esu dėkinga akušerei Aivetai Gecevičienei už malonų bendravimą, rūpinimąsi, gebėjimą paaiškinti dienos stacionaro tvarką. Beje, buvo gera matyti, kaip Aiveta maloniai ir pagarbiai bendravo su praktiką atliekančiomis studentėmis, kantriai dalinosi savo žiniomis ir patirtimi. Gera matyti tokį bendradarbiavimą.

Naujagimių patologijos ir neišnešiotų naujagimių skyriui. Esu dėkinga Naujagimių patologijos ir neišnešiotų naujagimių skyriaus personalui. Po sekinančių 2 dienų Reanimacijos ir intensyviosios naujagimių terapijos bei pogimdyviniame skyriuose, šiame skyriuje pasijutome saugiai ir galėjome labiau atsikvėpti, mumis nuoširdžiai buvo rūpinamąsi, ko labai trūko kituose skyriuose.

Esu dėkinga akušerei Rasai Jasiūnienei už nuraminimą itin sunkiu metu, išklausymą, supratingumą, malonų ir kantrų bendravimą, apmokymą įgūdžių kaip tinkamai pasirūpinti naujagimiu. Buvo labai nelengvas mūsų šeimai išbandymas, ir jos dėka, po poros dienų ligoninėje galėjome bent kiek atsikvėpti ir pajusti, jog mumis nuoširdžiai rūpinąsi. Po 3 bemiegių parų, būtent Jūsų dėka sugebėjau užmigti, kas tuo metu buvo labai svarbu. Ačiū Jums!

Esu dėkinga ir dar vienai akušerei, deja, vardo nepaklausiau. Ji dirbo balandžio 21d., sekmadienį rytinėje pamainoje (jei neklystu). Tai trumpai padėkosiu, kad nuoširdžiai rūpinosi, įtraukė tėtį parodydama, ką gali su naujagimiu daryti, kaip pamasažuoti pilvuką. Ji labai subtiliai ir jautriai prieidavo prie naujagimio.

Taip pat dėkoju slaugytojos padėjėjai Reginai Mockutei už lankstumą dėl maitinimo, sriubos pašildymą, kai buvau pas gydytoją, tylų ir pagarbų įėjimą į palatą, malonų bendravimą. Nors atrodo tai maži dalykai, tačiau nelengvu metu būtent tie maži dalykai sukuria geresnę atmosferą, padeda greičiau atstatyti jėgas. Jūsų darbas labai svarbus!

Tuo pačiu noriu padėkoti ir kitai slaugytojos padėjėjai, kurios vardo nespėjau sužinoti, bet ji labai tyliai įeidavo į palatą, pasisveikindavo ir labai tyliai išvalydavo grindis. Miegant, net nepajustum, kad kažkas buvo ir kaip nuostabu nebūti prikeltai personalo darbo. Tai rodo profesionalumą ir pagarbą. Ačiū!

Dėkoju gydytojai Rūtai Šuipienei už malonų ir kantrų bendravimą atsakant į visus klausimus, detalų paaiškinimą, kaip elgtis toliau, už išklausimą bei už mūsų šeimai atrastą laiką darbų kalne ir leidimą vykti greičiau namo, žinant mūsų situaciją. Dėkoju!

Labai dėkoju žindymo specialistei Barborai Jarašūnei už skirtą laiką konsultacijoms, kurios padėjo greičiau „įsivažiuoti“ į žindymą (nors dar reikia laiko). Labai ačiū už išklausymą, palaikymą ir supratimą, ką patiria ką tik pagimdžiusi moteris ir tėčio įtraukimą į visą virsmo procesą ir rūpestį išvykus namo. Nemanau, kad būtų pavykę žindyti taip greitai, jeigu ne Jūsų konsultacijos. Sunkiu momentu davėte tai, ko mūsų šeimai reikėjo. Ačiū!

Vita Glinskytė, 2024-04-30

—–

Medikams gerų žodžių neturėtų būti perdaug, ypač, jei jie tikri profesionalai. Todėl nuoširdžiai noriu padėkoti Klaipėdos Universiteto ligoninės Neurochirurgijos skyriaus Nr.1 gydytojui Šarūnui Varnui už atliktą man sudėtingą kaklo slankstelių operaciją. Jau pirmojo vizito metu, šis gydytojas nuteikė labai optimistiškai, nuramino, sukėlė didžiulį pasitikėjimą juo ir aš nusprendžiau operuotis pas šį gydytoją. Atšaukiau jau suplanuotą operaciją Londone, atsisakiau siūlymų operuotis Kaune ir Vilniuje. Esu labai dėkinga gydytojui Šarūnui Varnui, kad operacija pavyko, kad buvo suspėta, nes mano atveju laikas nebebuvo “draugas”, kad visos galimos komplikacijos ir prognozės neišsipildė. Gydytojas labai šiltai bendraujantis, atsakantis į visus iškilusius klausimus, susitikimo ar vizitacijos metu visada paduodantis pacientui ranką, kas dar nėra labai įprasta Lietuvoje. Matosi, kad tai aukščiausio lygio savo srities profesionalas ir sakau, didelis Ačiū Jums, gydytojau!
Taip pat sakau didelį Ačiū visai operacinės komandai ir gydytojui anesteziologui Ričardui Žaliui. Jūsų visų darbas gyvybiškai svarbus ir dažnai neįvertintas ir pamirštamas pacientų. Ačiū jūsų visų šiltoms akims, kurias mačiau prabudus po operacijos.
Nuoširdžiai noriu padėkoti visam Neurochirurgijos skyriaus kolektyvui už dėmesį, profesionalumą ir pooperacinę slaugą. Už kasrytines skyriaus vedėjo Vytauto Grykšo ir vyresniosios slaugos administratorės Lauros Gudelės vizitacijas ir pasidomėjimą mano ir kitų pacientų būkle. Ačiū visoms skyriaus bendrosios praktikos slaugytojoms Vidai Kurtkienei, Andželai Bliznikienei, Vilijai Muradovai, Danutei Macienei, Eglei Putrienei, Jolantai Žilinskienei, Adelei Vaserienei, Tatjanai Overlingienei, Mildai Kalnikienei, Renatai Čiurinskienei, Viktorijai Vilei, Astai Pavliukovai, Ingai Kasperavičienei už rūpestį ir dėmesį, taip pat slaugytojų padėjėjoms, maisto išdavėjoms ir viso skyriaus švaros palaikytojoms. Jei ir liko kažkas nepaminėtas, nuoširdus Ačiū jums visiems.
Jūsų visų darbas neįkainuojamas ir be galo svarbus. Jūsų ligoninė man labai brangi ir mylima dėl kitos priežasties, nes čia pradėjau savo pirmuosius kaip bendrosios praktikos slaugytojos žingsnius. Todėl labai suprantu bei gerbiu visų medikų sunkų darbą. Linkiu jums visiems sveikatos, ištvermės ir teisingo jūsų kilnaus darbo įvertinimo.

Su pagarba, buvusi pacientė Rasa Lauraitienė, 2024-04-30

—–

Padėka Klaipėdos universiteto ligoninės Otorinolaringologijos skyriaus gydytojai Dovilei Šiaulytei už profesionaliai atliktą operaciją ir nuoširdų bendravimą.

Pagarbiai, pacientas A.Milius, 2024-04-30

—–

Padėka Medicinos darbuotojų dienos proga Klaipėdos universiteto ligoninės psichiatrui – psichoterapeutui gyd. Oleg Liašenko.

2023 m. birželio mėn., eilės tvarka patekau pas gydytoją, nes reikėjo išsirašyti vaistų, buvo bloga psichologinė būsena. Sakiau gydytojui, kad niekas man negali padėti…Klydau. Beveik po metų, gydytojo nuoširdaus darbo: pokalbių, seansų, pavyzdžių – išeinu iš kabineto su gera emocine būsena, norisi šypsotis ir džiaugtis gyvenimu. Girdžiu ir tikiu šiuo gydytoju. Kai būna sunku – gebu ramintis, optimistiškai žiūrėti į kasdienybės problemas. Nuoširdžiai dėkoju gydytojui už sugrąžintą geresnę psichologinę būseną ir miego kokybę. Linkiu gydytojui ištvermės, kantrybės, stiprybės sunkiame darbe.

Pagarbiai, Kastantina U., 2024-04-27

—–

Padėka Klaipėdos universiteto ligoninės Gastroenterologijos skyriaus personalui.

AČIŪ už nepaprastai nuoširdžią užuojautą ir pagalbą sunkiu mums metu.

a.a. Jono Račkaičio šeima, 2024-04-24

—–

2024 m. kovo mėn. pakliuvau į Klaipėdos universiteto ligoninę  labai sunkios būklės.  Noriu iš visos širdies padėkoti  KUL  Skubios pagalbos ir priėmimo skyriaus, Vidaus ligų skyriaus kolektyvui, ir gydytojams, ir slaugančiam personalui  už suteiktą gydymą ir priežiūrą. Ypatingą padėką reiškiu Vidaus ligų skyriaus gydytojui  Erikui Mkrtumian, Odos ir venerinių  ligų skyriaus vedėjai Jolantai  Česienei už gydymo proceso organizavimą ir skirtą man dėmesį , supratingumą, jautrumą, už moralinį palaikymą pagyvenusiam žmogui. Nors gydymas nusimato dar ilgas ir sudėtingas, Visi JŪS suteikėte man tikėjimo ir vilties, kad galiu pasveikti ir džiaugtis gyvenimu toliau. AČIŪ

Pagarbiai Margarita Palivonienė ir mano šeima, 2024-04-19

—–

Gyvenimas nesirenka nei kaip, nei kada… Nuoširdžiai norime padėkoti mamytės Irenos Kurpeikienės vardu nuostabiems Klaipėdos universiteto ligoninės „Klaipėdos ligoninė” filialo gydytojams.
Nuoširdi padėka Vyteniui Mikutaičiui už žmogiškumą ir visus atsakytus klausimus.
Nuoširdi padėka, mūsų visą sunkią kelionę lydėjusiai gydytojai onkologei chemoterapeutei Rasa Venclovaitei.
Nuoširdi padėka dr. Aistai Plieskienei.
Nuoširdžiausia padėka skausmo gydytojai Jurgai Remeikienei už beprotiškai dideles pastangas, siekiant suvaldyti mamytės skausmą, už visas atrašytas žinutes ir atsakytus skambučius sunkiu momentu.
Nuoširdžiausias AČIŪ visoms slaugytojoms, kurios rūpinosi mamyte ligoninėje.
Jūsų visų dėka mamytės kelias buvo lengvesnis ❤️

Ačiū taria sūnus ir dukra, 2024-04-19

—–

Padėka Klaipėdos universiteto ligoninės „Klaipėdos ligoninė” filialo Vidaus ligų diagnostikos skyriui, klinikinei diagnostinei laboratorijai.

Noriu padėkoti skyriaus gydytojai R.Tatarėlytei, vedėjui S.Stonkui, bendros praktikos slaugytojoms, laboratorinės medicinos diagnostikos specialistams, kitų diagnostikos skyrių specialistams už profesionaliai atliktą darbą, greitai ir tiksliai nustatytą diagnozę, už aukšto lygio kompetenciją, nuoširdų bendravimą ir rūpestį.

Pagarbiai, pacientė L.Arutiunova ir dukra J.Kopeykinienė, 2024-04-17

—–

Labai noriu išskirtinai padėkoti nuostabiam gydytojui A. Siauriui ir slaugytojai Ilonai dirbantiems Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Sporto traumų sektoriuje už profesionalų darbą, už kantrybę pacientei, už priežiūrą, už tai, kad esat. Ačiū visai komandai operacinėje.

Pagarbiai, buvusi jų pacientė Ramunė, 2024-04-16

—–

Norime padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninės”  Insultų skyriaus  Vedėjai Zitai Bertašienei,  skyriaus personalui,
Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus gydytojoms – Laimai Kniaževienei,  Stanislavai Šatkienei  ir skyriaus personalui .
Tai žmonės, kurie sunkų darbą atlieką visa širdimi,  profesionalumu, nuoširdumu,  suteikia taip reikalinga pagalbą.

Mes ir mūsų mama Irena Bronislava Bastakienė , tariam nuoširdžiausią AČIŪ !, 2024-04-15

—–

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” gydytojai anesteziologei – reanimatologei G. Klimavičiūtei. Esu sužavėta gydytojos profesionalumu ir maloniu bendravimu. Taip pat noriu tarti AČIŪ visoms Operacinės slaugytojoms: V. Siliauskienei ir D. Norbutienei, kurios dirbo maloniai, greitai ir profesionaliai. AČIŪ Vyr.slaugytojui Juliui. AČIŪ visiems už rūpestį, dėmesį, Jūs esate puiki komanda ir nuostabūs kolegos. Dar kartą dėkoju už profesionaliai atliktą operaciją (2024-04-10), požiūrį į pacientą, už kompetentingą bendravimą. Labai džiaugiuosi, kad turime tokius specialistus. Sėkmės Jums!

Pagarbiai, pacientė S. Bogachova ir jos dukra Galyna, 2024-04-15

—–

Padėka Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Sąnarių implantacijos skyriaus vedėjui Tadui Stančikui ir vyresniajai slaugos administratorei Sigitai Ramanauskienei. Širdingai dėkoju už profesionaliai atliktą operaciją, už požiūrį į pacientą ir kompetetingą bendravimą. Visam skyriaus personalui širdingai AČIŪ už nuoširdų rūpestį ir didžiulę pagalbą. Nuostabi komanda, ačiū Jums. Sėkmės darbuose, gerumo ir laimės.

su Pagarba S. Bogachova ir jos artimieji, 2024-04-15

—–

Padėka Klaipėdos universiteto ligoninės „Klaipėdos ligoninė” filialo Pilvo ir endokrininės chirurgijos skyriui.

Tenka, gyvenimo keliu einant vis tolyn – imtis rimto remonto. Pavasaris. Balandžio 9 – 10 – 11 d. esu operuota gerb. chirurgo  G. Kuprio. Buvo reikalinga „prasibrauti” iki kepenų metastazinio audinio. Laukimas, jaudulys, kuris gyvena su manimi jau 7 metai, o atvykus į ligoninę , tie jausmai niekur nedingsta…Viskas atlikta puikiai – nuo gerb. G. Kuprio, anesteziologo, aptarnaujančio personalo, simpatiškiausių slaugytojų, kito personalo. Suprantu, nieko amžino nėra, bet iškeliavusi amžinybėn, visiems būsiu dėkinga. Dėkinga ir šiandien visiems ir visoms, šventos dūšios personalui, kuris atlieka taip reikalingus darbus su didžiule meile, aukšta bendrystės kultūra, supratimu – ko tam – dejuojančiam ligoniui reikia…Neįsidėmėjau vardų…bet visiems, kurie tomis dienomis su meile savo pareigai ateidavo į 403 palatą, dėkinga būsiu, kol mąstysiu…Tepadeda Jums Dievas.

Pagarbiai, Elena-Marija Butkevičienė, Telšiai, 2024-04-12

—–

Noriu padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Traumatologijos skyriaus vedėjui T. Abelkiui ir  gydytojai ortopedei –  traumatologei N. Guigaitei už greitai ir tiksliai  nustatytą diagnozę ir paskirtą efektyvų gydymą.

Pagarbiai, L. Lūža, 2024-04-09

—–

Nuoširdi padėka Klaipėdos universiteto ligoninės „Klaipėdos ligoninės” filialo Insultų skyriaus Vedėjai gerb. Zitai Bertašienei! Už suteiktą gydymą, už rūpestingumą, kad gelbėjat nuo nežmoniškų skausmų. Esu po dviejų insultų, tad rašau drebančia ranka, atleiskit, kad taip nevykusiai. Ačiū gerbiama, miela daktare, kad nors trumpam atitraukiat skausmus, pratęsiat gyvenimo akimirkas.

„Ir spindinti rasa gaivi/Lyg ašarėlė sako: dar gyvi-/Mes šiam gražiam pasauly…”

Su šviesos ir prisikėlimo švente Jus ir Jūsų nuostabų kolektyvą. AČIŪ!

Pacientė Marytė Zaikienė, 2024-03-31

—–

Gydytoja onkologe – chemoterapeute Rasa Tijūnaite, Jūsų šypsena, ramumas, profesionalumas žavi ir duoda viltį pasveikti! Daugiau tokių gydytojų!

Pacientė Jelena L., 2024-03-29

—–

Nurimus visoms emocijoms,  noriu tarti nuo savęs ir žmonos didelį AČIŪ Klaipėdos universiteto ligoninės Gimdymo ir akušerijos pogimdyminio skyriaus kolektyvui. Atvykome 2024-03-03 priėmimas buvo malonus ir šiltas, jautėmės labai prižiūrimi ir globojami. Gimdymas ir slaugymas po gimdymo taip pat buvo aukščiausio lygio. Visam personalui tariam didelį AČIŪ.

Pagarbiai, Jonas ir Vaida Ruginiai, 2024-03-28

—–

Padėka Klaipėdos universiteto ligoninės „Klaipėdos ligoninės” filialo Vidaus ligų skyriaus vedėjai Irinai Purtokaitei – Labutinienei už labai kruopštų, greitą, sėkmingą ištyrimą ir išgelbėjimą nuo klastingos ligos. AČIŪ, miela Daktare, tegul Jumis džiaugiasi visi pacientai.

Pacientė A.J. Šimkūnienė ir jos namiškiai, 2024-03-28

—–

Širdingai dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės „Klaipėdos ligoninės” filialo Endoskopijų skyriaus darbuotojams. AČIŪ!

Pacientė Birutė-Ona Vinckienė, 2024-03-26

—–

Labai dėkinga Klaipėdos universiteto ligoninės „Klaipėdos ligoninės” filialo Endoskopijų skyriaus visoms darbuotojoms. Nuostabus kolektyvas! AČIŪ! Sėkmės, sėkmės!

Pacientė Ona Jokubauskienė, 2024-03-26

—–

Dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės „Klaipėdos ligoninės” filialo Vidaus ligų (Nr.2) skyriaus kolektyvui už šiltą priėmimą, priežiūrą, būkit ir toliau šilti ir neabejingi.

Pacientas Vidmantas Daukšas, 2024-03-25

—–

Rašau, nes noriu padėkoti  Klaipėdos universiteto ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus personalui, dirbusiam kovo 22 d vakarą. Atvykom iš Vaikų ligoninės su dukra, kuriai buvo išniręs žandikaulis. Nuo registracijos iki išvykimo visi buvo labai malonūs, supratingi, viskas vyko greitai, nors ir gydytojas važiavo iš namų. Ačiū labai labai, tikrai maloniai nustebau ir labai džiaugiuosi, kad dar yra tokių atsidavusių savo darbui žmonių Norėčiau kiekvieną apkabinti ir padėkoti. AČIŪ

Pacientės mama Evelina, 2024-03-22

—–

Dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės „Klaipėdos ligoninės” filialo Onkologijos atvejo vadybininkei Agnei Pilibavičiūtei už rūpestį, šilumą ir pagalbą dėl mamytės ligos. Linkiu Jai sėkmės, sveikatos ir laimės. „Tavo širdies šiluma ištirpdo nerimą…”

Pagarbiai, Žaneta, 2024-03-20

—–

Nuoširdų padėkos žodį noriu tarti Klaipėdos universiteto ligoninės „klaipėdos ligoninės” filialo Infekcinių ligų skyriaus gydytojai Daliai Bračkienei ir bendrosios praktikos slaugytojoms Valentinai Ivanovai, Gaivai Verseckienei už kompetetingą ir atsakingą požiūrį į darbą bei už Jų žmogiškumą ir nuoširdų bendravimą.

Pagarbiai, pacientė Dalia V., 2024-03-19

—–

Už suteiktą galimybę gyventi! Pačiam šauniausiam Klaipėdos universiteto ligoninės „Klaipėdos ligoninės” filialo  Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus kolektyvui – AČIŪ!

Pacientė Raimonda Faidušienė, 2024-03-19

—–

Labai norėčiau išreikšti pagarbą ir dėkingumą Klaipėdos universiteto ligoninės Vidaus ligų diagnostikos skyriui. Skyriaus personalas kokybiškai ir profesionaliai atliko diagnostiką, visus tyrimus, stacionarų gydymą ir išsamiai paaiškino, kaip gydytis ambulatoriškai. Per visą ligoninėje buvimo laiką buvo suteikta moralinė parama. Visas personalas – labai draugiški žmonės. Ypač norėtume padėkoti Vidaus ligų Gydytojai Rūtai Tatarėlytei, slaugytojai Norvilei ir visam personalui.

Pagarbiai, pacientas Edmundas Tarvydas, 2024-03-18

—–

Buvau po trijų rankos operacijų. Bet…Ketvirtoji alkūnės endoprotezavimo operacija buvo atlikta jūsų Klaipėdos universiteto ligoninėje gydytojo ortopedo traumatologo Kęstučio Subačiaus. Pamažu po 2,5 metų grįžtu į normalų gyvenimą. Esu dėkinga gydytojui už jo profesionalumą, suteiktą visą informaciją apie operaciją, gydymą ir reabilitaciją. Už šiltą bendravimą ir konsultaciją po operacijos. Taip pat patys geriausi atsiliepimai Traumatologijos skyriui su administratore Lina priešakyje. Tai yra komandinio darbo pavyzdys. Slaugytojų dėmesys, patarimai ir šypsenos „gydo” taip pat, kaip ir vaistai. Būkit visi sveiki ir toliau padėkite ligos ar traumos ištiktiems žmonėms.

Pacientė Ramutė Braželienė, 2024-03-16

—–

Esu labai dėkinga Akušerijos ir ginekologijos klinikos Gimdymo ir pogimdyminio skyriaus personalui už kokybišką akušerinę pagalbą, nuoširdumą, palaikymą, supratimą, kurio labai reikia gimdymo metu. Visi darbuotojai dirba puikiai. Ačiū už atsidavimą darbui gydytojai Augustai Petrušaitei, akušerėms Rolandai ir Romai, – Jūs vertos didžiausios pagarbos. Už rūpestį, nuoširdumą ir suteiktą pagalbą Ačiū Pogimdyminio skyriaus  akušerėms ir gydytojams. Malonus personalas, esu labai patenkinta už suteiktą priežiūrą.

Pacientė Gabija Kuscu, 2024-03-07

—–

Buvau nustebinta tokiu dideliu Klaipėdos universiteto ligoninės Akių ligų skyriaus personalu. Didelis ačiū už kokybiškas paslaugas, už švarą ir tvarką. Dėkoju gydytojai Rūtai Kačanauskienei už atliktą operaciją. Gydytoja labai rūpestinga, jautri. Ačiū labai už viską, sėkmės visam kolektyvui.

Pacientė Regina Grimalienė, 2024-03-07

—–

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti, teisingiau pasakius, išreikšti susižavėjimą traumatologu Karoliu Jurgelaičiu. Visi gydytojai nusipelno didžiausios pagarbos, na, bet ponas Karolis…Turintis didžiausią autoritetą tarp operuojančių ir neoperuojančių kolegų, apsiimantis operuoti neįtikėtinai sunkius atvejus, nesvarbu, kad po naktinio budėjimo, vis tiek ateis apžiūrėti savo ir ne savo ligoniukų, bet kada skirs bet kiek laiko apžiūroms, išsiaiškinimams. Pasisekė Klaipėdai, kad gavo tokį nuostabų GYDYTOJĄ. Taip pat noriu padėkoti Vladimir Zdorovets už labai žmogišką bendravimą, įsiklausymą į kiekvieno paciento situaciją, asmenišką perskambinimą pacientams, jeigu turintis konsultuoti gydytojas susirgo. Besikreipiantiems ligoniams padedantis bet kuriose situacijose, net, kai ligonis, atrodo, turėtų susitvarkyti pats, gydytojas niekada nepasakys ne, ar, atleiskit, bet dabar neturiu laiko.

Pacientė Jūratė, 2024-02-22

—–

„Kai nėra sveikatos, negali pasireikšti išmintis, neįmanoma atsiskleisti menui, nebėra jėgų kovoti, turtai pasidaro nenaudingi, o protas – neveiklus“  (Herofilas)

Skubos tvarka pakliuvau į Klaipėdos universitetinės ligoninės „Klaipėdos ligoninės“ filialo  neurochirurgijos sk.2. Tariu AČIŪ gyd. neurochirurgui Arnui Staškevičiui ir gyd. anesteziologei Rūtai Šaulytei už suteiktą pagalbą grąžinant sveikatą. Norėčiau padėkoti šio skyriaus slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms už patarimus, šiltus žodžius ir visokeriopą pagalbą.

Su pagarba S.Čėsnienė, 2024-02-18

—–

AČIŪ kolegoms: Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus gydytojai Rūtai Juškaitei, kardiologui Vidmantui Balsiui, budinčiai gydytojai Violetai Jakovlevaitei, reanimatologomams, klinikos vadovui Nerijui Klimui, filialo „Jūrininkų ligoninė” II kardiologijos skyriaus vedėjai Rūtai Raugelienei, Širdies aritmijų ir kraujagyslių intervencinės radiologijos laboratorijos vedėjui Jonui Jarašiūnui, slaugytojoms ir visam personalui, pagydžiusiems širdies aritmiją, sukėlusią ūmų širdies nepakankamumą. Esu sveikas, galiu tęsti chirurgo darbą.

Pranas Šniuolis, 2024-02-16

_____

Nežiūrint solidaus mano amžiaus, vis tiek esu nustebęs, kaip galima nupjauti kaulą ir pakeisti sąnarį ir po tokios operacijos pacientui visiškai nejausti jokio skausmo. Didžiausia padėka  Klaipėdos universiteto ligoninės „Klaipėdos ligoninės” filialo  auksarankiui gydytojui, Sąnarių ir implantacijos skyriaus vedėjui Tadui Stančikui.

Pagarbiai R. Baliūnas (buvo operuotas 2024-01-22), 2024-02-19

—–

Nuoširdi padėka gyd. Rūtai Juškaitei ir kartu dirbusiam personalui, kurie mane, 2024-02-12  8:00 val. atvykusią į  Klaipėdos universiteto ligoninės Priėmimo – skubios pagalbos skyrių su ūmiais nugaros skausmais, apžiūrėjo, suteikė pagalbą, paskyrė gydymą ir išleido 8:32 val. Dėkinga gyd. Rūtai Juškaitei už skirtus vaistus, kurie atleido skausmus ir leido grįžti į normalų gyvenimą ir darbą, bei visai tarnybai už operatyvumą! Sėkmės ir stiprybės Jūsų nelengvame, bet taip žmonėms reikalingame darbe.

Pacientė Jurgita Eglinskienė, 2024-02-13

—–

Noriu padėkoti akušerei Agnei Pėkytei už švelnumą, gerą nuotaiką ir spinduliuojamą ramybę. Ji prižiūrėjo mano gimdymą prieš 7 mėnesius, bet iki šiol atsimenu jos gerumą, palaikantį žvilgsnį ir žodžius. Pasikartosiu, bet jos spinduliuojama ramybė užkrečiama – turėjau labai didžiulę gimdymo baimę, bet jai būnant šalia jaučiausi rami. Didžiulis ačiū už tokį profesionalumą. Taip pat noriu pagirti ir likusį personalą tiek nėštumo patologijos, tiek gimdymo, tiek neišnešiotų naujagimių skyriuose – visi buvo labai malonūs ir rūpestingi.

Pacientė Eimantė Kuizinė, 2024-02-13

—–

Norėčiau padėkoti gydytojai otorinolaringologei DOVILEI ŠIAULYTEI už profesionalumą. Retas atvejis, kai gydytojas bendrauja su pacientu dalykiškai ir betarpiškai. Daktarė pakonsultavo mane dėl klausimų, nesusijusių su vizitu. Mane tai maloniai nustebino. Be to, pjūvis po atliktos operacijos labai gražiai sugijo, siūlės uždėtos puikiai. AČIŪ. Džiugu ir malonu, kad turime tokius naujos kartos gydytojus. Sėkmės Jums!!! Visapusiškos!!!

Pacientas Jurij GR, 2024-02-10

—–

Nuo šių metų sausio 30 d. iki vasario 6 d. buvau paguldytas į jūsų ligoninės Urologijos skyrių, kur mane operavo gydytojas Marius Jasėnas. Esu labai dėkingas gydytojui už nuoširdų rūpinimąsi ir visada gerą nuotaiką. Tuo pačiu dar kartą noriu padėkoti slaugytojoms ir visiems, kurie manimi rūpinosi 508 palatoje visą laiką. Likau nustebęs, kiek ten įdėta triūso, o visi malonūs ir su gera nuotaika. Dar sykį ačiū visiems už jūsų sunkų darbą.

Su pagarba,

Algirdas Lukas, 2024-02-07

—–

Dėkoju, dėkoju, dėkoju visam filialo „Klaipėdos ligoninė” Afektinių sutrikimų skyriaus personalui! AČIŪ kiekvienam šio skyriaus darbuotojui už atjautą, supratingumą, išklausymą, empatiją, paslaugumą. Ypatingai esu dėkinga skyriaus vedėjui Vincui Šliožai už skirtą gydymą, palaikymo žodžius, paprastumą ir profesionalumą.

Stiprybės ir Dievo palaimos.

Pagarbiai, pacientė Rasa Senkienė, 2024-01-18

——

Tai buvo pirma slidi diena Klaipėdoje, kai likimas ir ledas sustabdė gyvenimą beveik 2 mėn. Kaip pirmam lūžiui, mano gana sudėtingas. Nuoširdžiai dėkoju tą dieną budėjusiam traumatologui dr. Algimantui  Čebatoriui, kuris su komanda gana greitai atliko visus reikalingus tyrimus, nustatė problemą, labai aiškiai ją apibūdino ir pažadėjo pasirūpinti operaciniu gydymu. Savo pažadą įvykdė, ir jau po dviejų dienų (vietoj planuotos savaitės) buvau paguldyta į Klaipėdos universiteto ligoninės filialą „Klaipėdos ligoninė”. Labai dėkoju visoms Traumatologijos skyriaus slaugytojoms, anesteziologui Džiugui Krečkauskui, kuris atsižvelgė į mano jautrią natūrą ir parinko gerą vaistų „kokteilį”, išvengdamas pilnos narkozės. Atskira padėka gydytojui chirurgui- traumatologui Karoliui Jurgelaičiui už puikiai atliktą operaciją, pooperacinį stebėjimą stacionare, tinkamų vaistų paskyrimą ir, be abejo, dėmesingo gijimo proceso stebėjimo po operacijos. Kaip bonusą gavau tikrai gražų plastikos chirurgo vertą randą, apie ką man pasako beveik kiekvienas reabilitacijoje sutinkamas kineziterapeutas.

Ačiū už jūsų tarnystę!

Pacientė A. T.

—–

Pačius didžiausius padėkos žodžius skiriu Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė“ Pilvo ir endokrininės chirurgijos skyriaus gydytojai Agnei Boguševičei ir anesteziologei Eglei Montrimienei už profesionalumą, už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų rūpestį ir bendravimą, atsidavimą savo darbui.  Dėkojų visam Pilvo ir endokrininės chirurgijos skyriui už rūpestį.  Nuoširdus AČIŪ.

Algirdas Gricius, 2024-01-08

—–

Dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė”  personalui. Ypatingai – Traumatologijos  skyriaus vedėjui gydytojui Tadui Abelkiui  už sėkmingai atliktą operaciją. Dėkoju visai Operacinės skyriaus komandai už profesionalumą, žmogiškumą, nepriekaištingą darbą ir atsakomybę operuojant.

Ačiū Traumatologijos skyriaus bendrosios praktikos slaugytojoms ir jų padėjėjoms už kompetentingą, atsakingą, pasiaukojantį darbą, profesionalų požiūrį ir dėmesingą bei supratingą bendravimą su pacientais ir jų artimais.

Širdingai dėkoju visam Klaipėdos universitetinės ligoninės personalui už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą. Linkiu visiems Jums sveikatos ir ištvermės Jūsų sunkiame ir labai atsakingame darbe!
 
Liuda L. , 2023-12-24
 
—–

Lankiausi pas Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” akių ligų gydytoją Jurgitą Kazlauskaitę. Esu sužavėta tiek gydytojos, tiek kartu su dirbančios slaugytojos profesionalumu, noru padėti bei nuoširdumu. Būtinai atvyksiu dar, jei tik prireiks bei rekomenduosiu kitiems! Dėkoju!

Jadzė Skersienė, 2023-12-22

—–

Dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Endokrinologijos skyriaus vedėjui Arūnui Pangoniui. Mielas gydytojau, nuoširdžiai dėkoju Jums už profesionalumą, žmogiškumą, rūpestingumą ir kvalifikuotą gydymą. Ačiū už Jūsų žinias ir atsidavimą mediko profesijai. Ačiū, kad Jūs esate!

Pagarbiai Vida Skalauskienė, 2023-12-11

—–

Dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Akušerijos-ginekologijos klinikos vadovui Raimondui Šiauliui. Mielas gydytojau, nuoširdžiai dėkoju Jums už profesionalumą, kvalifikuotą pagalbą. Ačiū už Jūsų atsidavimą pasirinktai mediko profesijai, nuolatinį tobulėjimą. Ačiū, kad Jūs esate!

Pagarbiai Vida Skalauskienė, 2023-12-11

—–

Nuoširdus AČIŪ Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Endokrinologijos skyriaus personalui už mamos Aldonos Žukauskienės gydymą, nuoširdžią priežiūrą skyriaus sesutėms. Ir didelis AČIŪ skyriaus vedėjui Arūnui Pangoniui už gydymą, rūpestį ir nuoširdumą.

Pagarbiai N. Miknienė, 2023-12-07

—–

Labai noriu padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Endoskopijos skyriaus medikams: nuostabūs specialistai, empatiški ir draugiški.

Su didele pagarba,

Inga, 2023-11-29

—–

Nuoširdžiausia padėka Klaipėdos universiteto ligoninės Onkologijos radioterapijos skyriaus visam ligoninės personalui už nuostabią priežiūrą, už supratingumą, už atjautą, už žmoniškumą. Pirmąkart sutikau tokius žmones kaip čia. Visiems, kurie čia buvo irgi jautė personalo darbštumą ir švelnius gydymo prisilietimus.

Labai ačiū daktarei Galinai Baradulinai ir nuostabiai daktarei Jurgai Remeikienei. Sėkmės visiems už gydymą. Jaučiuosi labai gerai, sutikus tokius tikrus žmones. Visiems stiprios sveikatos!!!

Gražina Pagojienė,2023-11-29

—–

Pačius nuoširdžiausius padėkos žodžius noriu perduoti Klaipėdos universiteto ligoninės Onkologijos ir radioterapijos klinikai ir jame dirbančiam personalui.Ypatingai noriu padėkoti doc. dr. Aistai Plieskienei už jos nuoširdų darbą, atsakingumą ,rūpestingumą, gerumą, pakantumą ir žinoma žmogiškumą. Linkiu visiems patekti į tokio gydytojo rankas, kur kiekvienas pacientas yra tarsi šeimos narys. Stiprybės ir ištvermės Jūsų nelengvame darbe.

Su pagarba Alvydas Šeputis, 202-11-27

—–

Norėčiau išreikšti didžiulę didžiulę pagarbą ir padėką Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė”  Onkologijos ir radioterapijos klinikos vadovei gydytojai  dr. AISTAI PLIESKIENEI. Matomai, kai gerasis dievulis žmonėms teikė gyvenimo dovanas, Jūs, miela daktare, stovėjote eilėje viena iš pirmųjų. Nes gavote tiek dovanų, kuriomis dalinatės su savo pacientais, kad net sunku visas ir paminėti: atidumas, švelnumas ir energingumas, profesionalumas ir žmogiškumas, begalinis darbštumas ir empatija, geras jumoro jausmas ir miela šypsena, komunikabilumas ir prasmingi patarimai. Ir dar daug daug visko, net sunku ir prisiminti…Bet ką tikrai pamenu, parašiau. Ir dar tenka paminėti tokį faktą: Jūs buvote kartu, Jūs buvote šalia prieš kiekvieną procedūrą, tik Jūsų dėka važiuodavau į procedūras be jokio nerimo.
Miela daktare, būkit sveika, laiminga, dalindamasi savo dovanomis su mumis. Matomai yra prasmės tame Biblijos posakyje: „Ką atidavei, tas yra tavo”. Džiaugiuosi Jus pažinusi, nors ir ne pačioje tinkamiausioje pažinčiai vietoje ir situacijoje.
AČIŪ UŽ VISKĄ
pagarbiai

KU prof.dr. Birutė Anužienė, 2023-11-24

—–

Galiu dėkoti be sustojimo Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Okologijos-chemoterapijos skyriaus vedėjui, Alvydui Česui už didžiulį rūpestį ir pagalbą kovojant su tikrai sunkia onkologijos forma. Tai tikrai didžiulę patirtį turintis medikas. Jis atrodo net „flirtuoja” su tavo liga, vis pasiūlydamas būdų kaip ją jei ne įveikti, tai sustabdyti, tuo labai nuramindamas pacientą. Tai specialistas sugebantis kalbėti žmogiška kalba. Po vizito pas gydytoją išeinu daug ramesnė ir su viltimi, nes jauti, kad esi didžiulės patirties ir žinių bagažą turinčio mediko globoje. AČIŪ!

Asta V., 2023-11-22

—–

Labai norėčiau padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Infekcinių ligų skyriaus gydytojai Silvijai Želvienei nuž labai malonų bendravimą, aiškius atsakymus į klausimus ir rūpestį.

Daugiau tokių nuoširdžių gydytojų!

Sigita Skersė, 2023-11-22

—–

Ne apie visas ligas norisi rašyti, bet noriu padėkoti Klaipėdos ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Okologijos ir radioterapijos klinikos registratūros komandai. Jie gi pirmieji, kurie pasitinka išsigandusį į pacientą. Labai sustyguoti kolektyvo veiksmai! Visos merginos su šypsena, malonios, tvyro švara ir jaukumas, jog atrodo dalį streso jau gali palikti registratūroje. Nesuprantu tų,  kas rašo tuos piktus komentarus, kai būtent šioje vietoje taip nuoširdžiai dirba kolektyvas. Iškilus sudėtingeniam klausimui, visada prisistato Ambulatorinio konsultacinio skyriaus vyr. slaugos administratorė, o ten tai išvis pusė daktaro, turinti didžiulę bendravimo su tokiais ligoniais patirtį, kuri tave ir nuglostys ir palydės iki vietos. Atskiras jai AČIŪ. Galiu drąsiai sakyti, tai ligoninė, kuioje saugu būtent dėl tokių darbuotojų.

Asta Vaivadienė, 2023-11-14

—–

Norime nuoširdžiai padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Pulmonologijos skyriaus gydytojai Dovilei Kazlauskienei už profesionalumą ir pastangas, gydant sunkiai sergantį Petrą Jokubauską. Kadangi tris savaites kiekvieną dieną lankiau sergantį vyrą, mačiau kaip pasiaukojamai dirba visas skyriaus kolektyvas. Buvau sužavėta nuoširdumu, atjauta, profesionalumu ir šypsenomis…
AČIŪ JUMS. Linkime visam šauniam kolektyvui stiprybės, kantrybės. Nepavarkite. Jūs mums labai reikalingi.
Pagarbiai. Aredna Jokubauskienė ir visa didelė P. Jokubausko šeima, 2023-10-27

——

Esu labai dėkinga Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Vidaus ligų skyriaus Nr. 2 personalui, kad rūpinosi, suteikė visą reikalingą pagalbą. Dėka šių medikų šiandien jaučiuosi gerai. Linkiu skyriaus darbuotojams sėkmės. Ypatingai dėkoju gydytojai Romai Belozarienei.

A. Dumbrauskaitė, 2023-10-26

—–

Gydytojas – švenčiausia profesija žemėje. Tik į juos tiesiam rankas, meldžiam pagalbos. Ir tik medikai grąžina viltį gyventi. Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Pilvo ir endokrininės chirurgijos skyrius pats geriausias viskuo: požiūriu į žmogų, atidumu ligonio skausmui, pasiaukojančiu darbu.

Dėkoju chirurgui Albinui Tamošiūnui, kuris suteikė pagalbą Priėmimo -skubios pagalbos skyriuje, nepaisydamas savo nuovargio po ilgos operacijos. Dėkoju jaunutei gydytojai Agnei Boguševičei ir Vyteniui Mikutaičiui  už kvalifikuotą, sunkią mano pilvo operaciją, taisant kitų paliktą klaidą. Ir dar už tai, kad ėmėsi manęs, kai kitų jau buvau nepriimta, palikta vaikščioti su savo bėda.

Didelės pagarbos ir įvertinimo yra nusipelnęs visas gydytojų kolektyvas. Tiek už gerą savo darbo išmanymą, tiek už žmogiškumą. Dėkoju anesteziologei ir kitoms operacinės darbuotojoms, kurių pasiaukojantis darbas  mums, ligoniams, mažai matomas. Valdžios atstovai turėtų žinoti, kaip stropiai, atidžiai jos dirba, tik lieka nematomos. Iš dvylikos mano turėtų narkozių, ši buvo tokia, kad atrodė jos  nė nebuvo. Neskaitant mano amžiaus, kitų bėdų, kai manęs nebenori, kad grįžau kaip po saldaus miego.

Būtina padėkoti visam didžiajam slaugytojų, jų padėjėjų ir tų kitų, kurios rūpinasi tvarka, švara, maistu komandai. Vyresniajai, kuri yra taip „sustygavusi“ visą personalo darbą, kad nė norėdamas neprikibsi.

Dėkoju visoms slaugytojoms už rūpestingumą, pagalbą,  supratimą. Visada šypsena, visada geras žodis, nesvarbu ar tu jaunas, ar senas, nebegalintis susitvarkyti. Jūsų skyriaus personalas pats geriausias. Kaip buvusi pacientė linkėčiau, kad jis niekada nebūtų skaldomas, tik tobulėtų, augtų.

Laimės ir sveikatos visiems. Dievo palaimos Jūsų rankoms.

M.Bartkuvienė, 78 m., 410 palata

Šilalės raj.

2023-10-25

—–

Norime nuoširdžiai padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Vidaus ligų skyriaus Nr. 2 visam personalui už labai nuoširdžią ir geranorišką priežūrą. Ypatingai dėkojame gydytojai Rugilei Bružienei už nuoširdumą, aiškiai išdėstytą ligos eigą, būklę.

Sėkmės nuostabiai skyriaus komandai!

R. Šuilgevičienė, 2023-10-24

——

Norime padėkoti  304 palatos pacientų vardu Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Onkologijos radioterapijos skyriaus vedėjai Galinai Baradulinai, gydytojui Andriui Repečkai ir vyr. slaugytojai Jurgai Dudenei, taip pat slaugytojų padėjėjams ir aptarnaujančiam personalui už rūpestį. Linkime sveikatos, stiprybės, laimės ir meilės ir sėkmės sunkiame darbe.

Petras Ryplys, 2023-10-18

—–

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė”  Vidaus ligų skyriaus Nr. 2 gerbiamai gydytojai Romai Belozarienei už profesionalų, atidų gydymą.  Jūsų rankų šiluma, šypsena, atidumas senyvam žmogui gydo ne tik kūną, bet ir sielą.

AČIŪ Jums už sugrąžintą sveikatą. Mieloms slaugytojoms ir visiems skyriaus darbuotojams tariu nuoširdų AČIŪ už stropumą, rūpestį.

Jūsų dėmesys, kantrybė, supratimas mums, pacientams, yra „antrieji vaistai”. Sveikatos ir ištvermės sunkiame, bet labai svarbiame Jūsų darbe. Gerumu garsinkite savo skyrių. Laimingas tas, kuris savo kelyje sutinka daug gerų, nuoširdžių žmonių.

Pagarbiai

A. Sudeikienė, 2023-10-17

—–

Didžiulė ir nuoširdi padėka Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus personalui ir gydytojai pulmonologei Viktorijai Platonovienei  už padovanotą antrą gyvenimą. Jūs mano angelai. Dėkoju už laimę gyventi, už jausmą širdyje. Dėkoju už tai, kad ryte atsikelti galiu aš pati, kad spalvos negesta, kad ne pilkuma, kad dar galiu sklesti savo svajonių laike. Dėkoju, kad Jūs neapleidote, ištiesėte ranką kelyje ir leidote šiandien eiti ir tikėti savimi.

Su pagarba

E. Katelynienė, 2023-10-17

—–

Noriu padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Infekciniam skyriui Nr. 1 už šiltą priėmimą, nuostabų bendravimimą ir rūpestingumą.

Labai dėkoju skyriaus vyresniajai slaugytojai Rasai Alionienei, slaugytojoms Valentinai Ivanovai ir Daivai Leilionienei, gydytojai Silvijai Želnienei ir skyriaus vedėjai Daliai Bračkienei.

Su pagarba

Tadas Stonkus, 2023-10-10

—–

Didžiausias AČIŪ Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” gydytojai Sandrai Aleksiejūnienei. Operacija pavyko puikiai ir jau kitą dieną buvau sveikas.

Taip pat dėkoju visoms slaugytojoms, kurios labai maloniai bendravo ir puikiai atliko savo darbą. AČIŪ, Jūs visos nuostabios!

Vilmantas B., 2023-10-04

—–

Reiškiu širdingą padėką visai Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė”  Traumatologijos skyriaus nuostabiai komandai, vadovaujamai gydytojo Tado Abelkio, kuri vykdo savo misiją ir iš visų jėgų stengiasi, kad jų pacientai kuo greičiau ir geriau pasveiktų. Iš šios nuostabios komandos ypač noriu padėkoti gydytojui, kuris mane gydė. Tai gydytojas iš didžiosios raidės T. Abelkis. Šiame skyriuje pasiaukojamai dirba daug ir kitų vertų paminėti žmonių. Savo vardu reiškiu kuo nuoširdžiausią padėką visiems, pradedant nuo aptarnaujančio personalo slaugytojų, valytojų, virėjų, seselių, gydytojų.

Prašau išreikšti padėką traumatologijos skyriaus vedėjui Tadui Abelkiui ir visam skyriaus personalui už profesionalumą,  supratingumą , kantrybę, geranoriškumą.Didelis Jums visiems ačiū!

Bronius Stirblys, 2023-10-02

—–

Norėčiau padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės „Klaipėdos ligoninė” filialo Akių ligų skyriaus gydytojai Ritai Jakubauskaitei ir visam aptarnaujančiam personalui už nuostabią priežiūrą, už gydymo kokybę ir už begalinę kantrybę atliekant šį sunkų darbą.

Su pagarba, N. Straukienė, 2023-09-25

—–

Norime pasidžiaugti ir padėkoti rugsėjo 6 d. dirbusiam Akušerijos klinikos personalui, kurie mus taip maloniai sutiko ir priėmė į pasaulį dukrytę. Ypatinga padėka akušerei Agnei Buivydienei bei gydytojui Andriejui Litkinui. Visas personalas klinikoje: nuo priėmimo iki pogimdyvinės priežiūros – nuostabus!! Ačiū, kad esate!

Laura, 2023-09-07

—–

Širdingai dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Pilvo ir endokrininės chirurgijos skyriaus personalui už globą ir rūpestį. Ypatingai noriu padėkoti gydytojui Giedriui Kupriui už atliktą operaciją.

Visam skyriaus personalui linkiu laimės ir sėkmingo darbo.

Pagarbiai

Justinas Š., 2023-08-29

—–

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Vidaus ligų skyriaus gydytojai I. Tamulionienei, kuri greitai nustatė diagnozę ir paskyrė reikalingą gydymą.

Tariu AČIŪ ir visam skyriaus personalui už rūpestingą priežiūrą ir nuoširdų gydymą. Linkiu visokeriopos sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime. AČIŪ!

Pacientė Vida, 2023-08-21

—–

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Neurochirurgijos skyriaus Nr.2 personalui už priežiūrą, už suteiktas paslaugas, malonų aptarnavimą.

Ypatingas AČIŪ gydytojui Dariui Šilkūnui už suprantamai pateiktą informaciją ir gydymą.

Ačiū Jums labai!

Kristina, 2023-08-16

—–

Norime nuosirdziai padekoti Klaipedos universitetines ligonines filialo „Klaipėdos ligoninė” Gastroenterologijos skyriaus personalui už profesionalumą, rūpestį, supratingumą, nuoširdumą!

Dėkojame skyriaus vedejai Violetai Jakovlevaitei, gydytojai Vainetai Kungienei, vyresniajai slaugos administratorei Violetai Kaulitzky, bendrosios praktikos slaugytojai Vitalijai Voverienei, slaugytojos padėjėjai Janinai Sakalauskienei.

Pacientė Emilija Preikšaitiene su šeima, 2023-08-11

—–

Norime išreikšti nuoširdžią padėką Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Krūtinės chirurgijos skyriaus slaugytojoms. Labai vertiname jų pastangas, profesionalumą ir rūpestingumą.

Dėkoju slaugytojoms, kad jos buvo šalia mano tėčio stresinių akimirkų metu ir pasirūpino, kad jis išliktų ramus, jaustųsi saugus. Jis jautė personalo rūpestį tiek prieš operaciją, tiek pooperaciniu laikotarpiu. Ypatingai dėkojame slaugytojoms Jurgitai Vytėnienei, Virgilijai Varnienei, Marijai Vaičiulienei, Inai Rusakovai. Nuoširdų AČIŪ tariame vyr. slaugos administratorei Danutei Gelumbickienei už greitą reagavimą į prašymus ir nuoširdų, šiltą bendravimą.

Smagu matyti atsidavusius savo specialybei žmones. Linkime visokeriopos sėkmės ateityje ir stiprios sveikatos

Pacientas G. Šmitas ir jo šeima, 2023-08-09

—–

Beveik dvi savaites Vaclovai teko gydytis Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė“ Neurochirurgijos skyriuje Nr.1. Jai teko daryti itin sudėtingą stuburo operaciją, kurią labai profesionaliai atliko šio skyriaus vedėjas, puikus savo srities ir auksinių rankų specialistas, visiems gerai žinomas aukščiausios klasės gydytojas neurochirurgas Vytautas Grykšas. Tai – gydytojas iš didžiosios raidės. Tai Dievo sukurtas Daktaras-Angelas, prieš kurį žemai lenkiame savo galvas.

Nuoširdžiai jam dėkojame už sėkmingai atliktą operaciją, neapsakomai didelį dėmesį nuo pat pirmos susitikimo minutės iki tol, kol palikom ligoninę. Dėkojame už jo kilnumą, malonų, šiltą bendravimą ir visapusišką palaikymą bei rūpestingą gydymą, už jo žmogiškumą ir pagarbą pacientui, kuriais negalima nesižavėti.

Nuoširdžiai dėkojame visai operacinės komandai, dalyvavusiai operacijoje – gydytojui anesteziologui-reanimatologui Ričardui Žaliui, medikėms Vaidai Jurgilienei ir Mildai Čertvytienei už labai atsakingai ir profesionaliai atliktą darbą.

Nuoširdžiai dėkojame visam šauniam Neurochirurgijos skyriaus Nr. 1 personalui: vyr. administratorei Laurai Ežerskytei, slaugytojoms Vidai Kurtkienei, Andželai Bliznikienei, Vilijai Muradovai, Eglei Putrienei, Jolantai Žilinskienei, Adelei Vaserienei, tatjanai Overlingienei, Mildai Kalnikienei, Renatai Čiurinskienei, Astai Pauliukovai, kurios visą šį laikotarpį labai profesionaliai, rūpestingai ir nuoširdžiai teikė visas būtinas slaugos paslaugas, už jų dėmesį, šiltą malonų bendravimą.

Nuoširdžiai dėkojame ūkio reikalų tvarkytojai Laimai Perlienei bei jos padėjėjoms Zuzanai Žvinklienei, Gretai Birbilaitei, Gabrielei Lukauskaitei už nepriekaištingai ir rūpestingai atliktą joms patikėtą darbą.

Nuoširdžiai dėkojame kineziterapeutei Vaidai Martinkienei bei masažuotojai Lidijai Piščanskajai už jų dėmesį bei kruopščiai ir profesionaliai suteiktas jų specifines paslaugas.

Labai malonu, kad Neurologijos skyriuje Nr.1, vedėjo Vytauto Grykšo dėka, vyrauja maloni ir ligoniui sveikti palanki aplinka. Šiandien norisi pasakyti, kad viso šio skyriaus personalo dėka jau pamirštas ilgus metus kankinęs skausmas, vėl grįžo neapsakomas noras džiaugtis gyvenimu.

Todėl dabar visiems sakome: AČIŪ, kad JŪS esate.

Gerbiami ligoninės vadovai, jūs galite drąsiai didžiuotis ir džiaugtis šiais puikiais medikais, kurie yra akivaizdžiai atsidavę ir pasišventę savo profesijai. Tegul kasdien visur ir visada visus Jus lydi gera sveikata, profesinė sėkmė, Tikėjimas, Viltis, Meilė ir Dievo palaima.

Su didele pagarba,Vaclova ir Edmundas Lukošiai, 2023-08-08

—–

Noriu padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Neurochirurgijos skyriaus Nr. 2 gydytojui neurochirurgui Arnui Staškevičiui už rūpestį. Tikrai galiu pasakyti, kad tai Dievo siųstas medikas. Labai džiaugiuosi, kad pakliuvau būtent pas šį specialistą. Lenkiu galvą prieš visą skyriaus personalą ir sakau didelį AČIŪ.

Pacientė Gražina, 2023-08-04

—–

Norime labai padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Traumatologijos skyriaus medikams, kurie rūpinosi mūsų dukra Rūta. Esame labai labai dėkingi gydytojai traumatologei N.Guigaitei už atliktas itin sudėtingas operacijas. Tariame ačiū skyriaus vedėjui T.Abelkiui už asistavimą bei puikų darbo organizavimą. Dėkojame anesteziologei V.Tamošiūnienei bei visiems kitiems, asistavusiems operacijos metu. Visos slaugytojos buvo labai atidžios, rūpestingos, o skyriaus vyr. slaugytoją L.Zdanevičienė nusipelnė pačių geriausių komplimentų už savo darbą. Skyrius visada tvarkingas, švarus ir ramus. AČIŪ Jums.

S.V. Ruginiai, 2023-08-01

—–

Nuoširdžiai noriu padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės Palangos Reabilitacinės ligoninės filialo Neurologijos skyriaus visam puikiam kolektyvui už gydymą ir reabilitaciją po operacijos.  Ačiū gydytojoms Vilmai Levinger ir Kristinai Lisienei už gydymą ir nuoširdų rūpestį bei bendravimą. Vyresniajai slaugos administratorei Laimai Kuokštienei už puikaus skyriaus kolektyvo sustygavimą ir labai nuoširdų ir šiltą bendravimą su pacientu. Taip pat vyresniajai slaugos administratorei Snieguolei Bakštienei už šypseną ir dėmesį kiekvienam pacientui. Visiems skyriaus bendrosios praktikos slaugytojams Almai, Daliai, Janinai, Aurelijai, Darinai, Ritai, Raimondoms ir Linoms, Jurgitai, Almirai ir Dmitrijui už profesionalumą ir paslaugumą. Taip pat visoms slaugytojų padėjėjoms ir pagalbiniams darbuotojams už puikiai atliekamą darbą. Ypač Ingridai už palaikomą švarą kambariuose ir skyriuje. Už nuolatinę palydą į procedūras transportuotojui Algimantui Ramonui. Tvarstomojo kabineto slaugytojai Daivai už perrišimus ir malonų bendravimą. Visų jūsų profesionalumas ir dėmesys tikrai labai prisidėjo prie greitesnio sveikimo ir jėgų atgavimo. Sėkmės ir sveikatos bei ištvermės jums visiems nelengvame ir kilniame atliekamame jūsų darbe.
Noriu tarti nuoširdų ačiū kineziterapeutei Vaidai Piekuvienei už profesionalumą ir pagalbą atkuriant prarastas jėgas. Labai profesionali bei nuoširdi ir skirianti dėmesį kiekvienam pacientui atskirai. Taip pat ergoterapeutei Rūtai Šulcienei už šiltą bendravimą ir suteiktą labai reikiamą pagalbą man. Visiems daugelio procedūrų kabinetų darbuotojams ir asistentams už dėmesį ir puikų savo darbo atlikimą. Ačiū!
Tai ligoninė, kur užtikrinamas aukštos kokybės gydymas bei slauga. Esu labai dėkinga už reabilitaciją ir už tiek daug sutiktų puikių savo srities žinovų. Sėkmės jums visiems!

Pacientė Rasa Lauraitienė, 2024-05-09

—–

Noriu padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo Palangos reabilitacijos ligoninė gydytojui Dariui Kurliui. Tai nuostabus Gydytojas. Gydytojas iš didžiosios raidės. Rekomenduoju visiems, kas turi problemų su stuburu ar ūžesiu galvoje. Gydytojas D. Kurlys daro stebuklus: mane kankinančius ir varžančius judėjimą skausmus, panaikino po vieno seanso. Taip pat išnyko ir ūžesys galvoje, ausyse. Labai Didelis Ačiū Gydytojui Dariui Kurliui ir sėkmės Jam vaduojant žmones iš skausmo spąstų!

Pacientas, 2024-04-16

—–

Mielieji, sveikata – didžiausias ir brangiausias mūsų turtas…Noriu nuoširdžiai padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Palangos reabilitacijos ligoninės” personalui: Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojui Šarūnui Dabravalskiui, vyresniajai slaugos administratorei Vaidai, kineziterapeutams, ergoterapeutams, slaugytojoms, masažistėms, padėjėjoms, valytojoms, virėjoms ir visam visam (ko dar neįvardinau) aptarnaujančiam personalui. AČIŪ Jums visiems už pagalbą, švelnumą, pagarbą ir nuoširdų, šiltą aptarnavimą. Sėkmės Jums tolimesniuose darbuose!

Pagarbiai, S.B, 2024-04-02

—–

Nuoširdžiausia padėka Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Palangos reabilitacijos ligoninės” Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojui – profesionalui Dariui Kurliui, gydytojui, dirbančiam lazerio terapijoje, masažistei Nijolei, fizioterapijos slaugytojoms, su šypsena, visada maloniai padedančiai administratorei Ramunei, gydytojai akupunktūrininkei Natalijai. Apskritai, džiaugiuosi švara, tvarka visame gydymo korpuse ir maloniu aptarnavimu.

Pagarbiai, pacientė J. Karačionkienė, 2024-03-29

—–

Dėkui visam Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Palangos reabilitacijos ligoninės” personalui, o ypač  Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Jūratei Kaunienei už rūpestį, atidumą, dėmesingumą, kuris labai padėjo atsistatant po klubo operacijos. Daktare, Jūsų šypsena gydo! Sveikatos Jums ir dar ilgų, ilgų metų gydant pacientus. Ir asmeninės sėkmės!

Pagarbiai, pacientė Jolanta Sabaliauskienė, 2024-03-29

—–

Gražiausi prisiminimai ir nuoširdi padėka Klaipėdos universiteto ligoninės „Palangos reabilitacijos ligoninės” filialo vyresniajai slaugos administratorei Vaidai Narmontienei ir slaugytojai iš 8 aukšto Vilmai Tarasovienei, kurios labai nuoširdžiai padėjo man ir mano kaimynei pasveikti ir suteikė gerus jausmus, kad kažkas dar yra, kas rūpinasi savo ligoniais.

Pacientė, buvusi gydytoja Rima O. Guogienė, 2024-03-29

—–

Nuoširdus AČIŪ gydytojai Audronei Staugaitienei už nepriekaištingai kruopščią priežiūrą bei malonias bendravimo akimirkas su pacientiu.

Daktare, Jūs – stropaus gydytojo etalonas.

Pagarbiai Birutė Padvarietienė, 2024-01-11

—–

Dar vieni metai nuėjo į istoriją. Džiaugiuosi turėjusi galimybę pasisveikatinti Jūsų įstaigoje.

Nuoširdus ačiū visoms procedūrų darbuotojoms. Gydytojai už paskirtas procedūras, kurios tiko ir pritiko.

Dėkoju administratorei Ramunei Motinos Teresės žodžiais: “Geri žodžiai gali būti trumpi ir lengvai ištariami, tačiau jų aidas begalinis”.

Sėkmės Jums ir kantrybės!

Su pagarba Agrafina Nekrašienė, 2024-01-11

—–

Net ir ketvirtą kartą čia atvykus į Palangos reabilitacijos ligoninę likau maloniai nustebinta personalo šiluma, dėmesiu ir nuostabiai gera ligoninės aura.

Ačiū visiems, ypač tiems „nematomiems”, kurių dėka žaliuoja gėlės ir linksmina kanarėlių čirškimas.

Ypač dėkoju gydytojai Vaigai, administratorei Ramunei, kineziterapeutei Editai, masažuotojai Ritai, 207 procedūrų kabineto darbuotojai Kristinai ir jos kolegei (atsiprašau, nepasiteiravau vardo).

Šiltai – Rima Mažeikienė, 2023-11-08

——

Esu DĖKINGA už nuostabų gyvenimo tarpsnį.

Į Palangos reabilitacijos ligoninę atvažiuoju jau devintą kartą. Tai sveikatinimosi ir nuostabaus poilsio užtaisas organizmui.

Man labai svarbu, kad važiuoju čia jau kaip pas gerus pažįstamus. Nežinau, kokiais padėkos žodžiais išreikšti dėkingumą gydytojai Rimai Juozapavičei! Esu labai dėkinga registratūros darbuotojoms, procedūrų slaugytojoms Živilei Garbačiovienei, Marinai Gudziuk ir kitoms, kurių vardų neįsidėmėjau, taip pat masažistėms Katiai Molozinai, Svetlanai Kravcovienei, gydomųjų vonių darbuotojoms. Nerandu tinkamų padėkos žodžių mūsų sotumu besirūpinančiai Irenai Kliševai.

Man asmeniškai atvykus vis dirba apsaugos darbuotojas Eugenijus Kliševas, atrodo tik budėtojas, bet visada pasidomi, gal su lagaminais sunku, gal iki lifto palydėti, maloniai pasiteirauja apie sveikatą. Didelės tolerancijos darbuotojas.

AČIŪ Jums visiems!

R.P. Kupiškis, 2023-08-14

—–

DĖKINGA už nuostabų gyvenimo tarpsnį…

Į Klaipėdos universiteto ligoninės filialą „Palangos reabilitacijos ligoninė” atvažiuoju jau 9-tą kartą. Tai sveikatinimosi ir nuostabaus poilsio užtaisas organizmui…

Ir dar labai dėl manęs svarbus momentas – važiuoju čia jau kaip pas gerus pažįstamus.

Nežinau, kokiais padėkos žodžiais išreikšti dėkingumą gydytojai Juozapavičei! Dėkinga labai registratūros mergaitėms. Procedūrų slaugytojoms: Živilei, Marinai, ir kt., kurių vardų neįsidėmėjau. Masažistei Katiai, Svietai, gydomųjų vonių mergaitėms.

Nerandu žodžių  už dėmesį besirūpinančiai mūsų sotumu Irutei!

Man asmeniškai atvykus vis dirba apsauginis p. Eugenijus, atrodo tik budėtojas, bet visada pasidomi, gal su lagaminais sunku, gal iki lifto palydėti, maloniai pasiteirauja apie sveikatą. Didelės tolerancijos darbuotojas.

AČIŪ Jums visiems!

R.P. Kupiškis

—–

Klaipėdos universiteto ligoninės filiale „Palangos reabilitacijos ligoninė” buvau prieš trejus metus su stuburo problemomis, tad kur vykti po klubo sąnario keitimo operacijos abejonių nebuvo.

Esu labai dėkinga už profesionalumą, o kartu ir nuoširdumą bei paprastumą gydytojui D.Kurliui, slaugos administratorei, slaugytojoms, jų padėjėjoms, kineziterapeutams. Taip pat nuoširdus ačiū aptarnaujančiam personalui, krautuvėlės darbuotojams.

Linkiu Jums sveikatos, stiprybės, kantrybės sunkiame ir kilniame darbe, asmeninės laimės Jums ir Jūsų šeimoms.

A.G.

—–

Noriu padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Palangos reabilitacijos ligoninė” vyr. padavėjai Irenai Kliševai už nuoširdumą, supratingumą, gerą žodį. Tik keletai minučių užėjusi į palatą smulkiai išklausinėjo, ką močiutė valgo, kaip ruošti maistą, kaip subalansuoti mitybą. Maloniai nustebino Jos dėmesys, švelnumas, rūpestingumas.

Pirmiausia gydo žodžiai, o tik vėliau vaistai.

AČIŪ kad esate ir dalijate dalelę savęs.

G.Ž.

—–

Tariu nuoširdų ačiū Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Palangos reabilitacijos ligoninė” gydytojai Vilmai Levinger už rūpestingą gydymą, supratingumą visada išklausanti paciento nusiskundimus. Maloniai nustebino medicininės procedūros, sesučių nuoširdumas. viso personalo visada gali paklausti, visada atsako maloniai. Ačiū už gerą maistą valgyklos darbuotojoms, visoms informacijos centro darbuotojoms, kur pradinis gydymas prasideda nuo jų, parodo kur kreiptis, kas priims į skyrių, apsagos darbuotojams, kurių gali paklausti kur surasti palatą, į kokį aukštą važiuoti liftu.

Nuoširdus ir didelis ačiū, ačiū. Dėkinga labai visiems.

A.P.

—–

Žmogų gydo bendravimo susitikimas.

Jau antrus metus tenka būti Klaipėdos universiteto ligoninės filiale „Palangos reabilitacijos ligoninė”. Tad nuo budinčių vyrų dėmesingumo, kultūros ir atidos žmonėms prasideda pirmoji pažintis su įstaiga.

Pirma pažintis su gydytoja Normantiene mane nuteikė pozityviai. Tikslingai parinktos ir išdėstytos procedūros, atida paciento galimybėms ir ligos pobūdžiui.

Jauno, malonaus ir profesionalaus bei dvasingo masažisto Pauliaus Lapo buvimas ir savęs atidavimas ligoniams ir net pagyvenusiems – nepraraskite šito žmogaus.

Esu dėkinga už visas gerai atliktas procedūras ir rekomenduosiu kitiems rinktis Palangos reabilitacijos ligoninę. Sparčiai tobulėjama, prisitaikoma prie poreikių.

Nuostabus sodelis, sklindanti muzika, tekantis vanduo, paukšteliai…

Krautuvėlė labai pasiteisina ir jos savininkė – nuostabi moteris!

Norime nuoširdžiai padėkoti nuostabiam, be galo dėmesingam gydytojui rezidentui Arnui Aleksiūnui. Linkime, kad visada išliktų tokiu mediku, kuriam neabejingos svetimos ligos.

Lietuvai reikia tokių žiburėlių!

Virginija ir Roma

Nuoširdžiausias ačiū gydytojai Rimai Juozapavičei už sugrąžintą sveikatą ir galimybę normaliai judėti. Ačiū Jums už rūpestingumą, dėmesį ir nuoširdumą.

Ačiū specialistėms ir sesutėms, kurios atsakingai ir kruopščiai atlieka visas medicinines procedūras. Ir ne tik … Jūs gydytote ir savo miela šypsena, geru žodžiu.

Visokeriopos sėkmės Jūsų nuostabiam kolektyvui!

O.M.

—–