AČIŪ kolegoms: Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus gydytojai Rūtai Juškaitei, kardiologui Vidmantui Balsiui, budinčiai gydytojai Violetai Jakovlevaitei, reanimatologomams, klinikos vadovui Nerijui Klimui, filialo „Jūrininkų ligoninė” II kardiologijos skyriaus vedėjai Rūtai Raugelienei, Širdies aritmijų ir kraujagyslių intervencinės radiologijos laboratorijos vedėjui Jonui Jarašiūnui, slaugytojoms ir visam personalui, pagydžiusiems širdies aritmiją, sukėlusią ūmų širdies nepakankamumą. Esu sveikas, galiu tęsti chirurgo darbą. 

Pranas Šniuolis, 2024-02-16

_____

Lankau reabilitaciją Klaipėdos universiteto ligoninės Jūrininkų filiale, ir noriu PADĖKOTI Jūsų kineziterapeutei Rasai Krauklienei. Atidi, empatiška savo srities profesionalė. Darbas yra tikrai nelengvas ir reikalaujantis ne tik kantrybės, bet ir greičio aptarnaujant klientus. Nepaisant to, Rasa Krauklienė visad su šypsena, visada mandagi, atidi į detales ir profesionalią paslaugą. Turite labai profesionalių specialistų savo kolektyve, saugokit, mylėkit ir gerbkit juos!!!

Pacientė Aida Jonušaitė, 2024-02-14

—–

Mūsų a. a. mamytė pateko į Jūrininkų ligoninės Medicininės slaugos ir palaikomojo gydymo skyrių Palangoje. Tai skyrius, kur patenkama dažniausiai situacijoje be išeities, kur guli silpni ligoniai ir lanko juos pasimetę ir liūdni artimieji. Visiems jiems svarbu jausti rūpestį ir pastangas. Labai norime padėkoti 3 a. skyriaus gydytojui Daliui Rudžiui už nuoširdų ir atsakingą požiūrį į savo darbą, už švelnumą ir kantrybę su ligoniais. Už atvirą ir jautrų bendravimą su artimaisiais. Tokių GYDYTOJŲ rankose turi būti mūsų artimieji ir visa medicina. Dėkojame ir skyriaus slaugytojoms, ir padėjėjoms už pakantumą ir kantrybę.

AČIŪ

a. a. Bronės vaikai, 2024-02-09

—–

Norime padėkoti  Klaipėdos universiteto ligoninės filialo  „Jūrininkų ligoninės“ Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriui už profesionalumą, rūpestį ir dėmesį. Kad būtų daugiau tokio medicinos personalo.

Nuoširdžiai dėkojame II Kardiologijos skyriaus komandai ir gydytojai Aistei Šalkauskaitei-Rubliauskienei. Labai maloni gydytoja. Sveikatos Jums visiems.

Su pagarba,Korneliuk šeima,  2024-01-10

—–

Noriu pareikšti didžiausią padėką Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Širdies aritmijų skyriaus vedėjai Romai Kavaliauskienei, bei visam jos vadovaujamam skyriaus personalui už nuoširdumą, profesionalumą ir dėmesį pacientams. Ačiū ir sėkmės jums !  

Artūras,  2024-01-30

—–

Nuoširdžiai dėkoju KUL filialo „Jūrininkų ligoninė” Nefrologijos ir dializių skyriaus gydytojai nefrologei Vaivai Kaupei. Gydytoja viską labai aiškiai išaiškino, šnekėjo man supranta kalba, o ne sunkiai pacientams suvokiamais medicininiais terminais. Tikrai džiaugiuosi apsilankymu ir tariu labai didelį AČIŪ.

Pacientė Elytė, 2024-01-17

—–

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Onkohematologijos
skyriaus vedėjai Ligitai Kasnauskienei, nuostabiai gydytojai už profesionalią pagalbą, gydymą ir nuoširdų rūpestį. Gydytoja, esate puikus žmogus ir tikras profesionalas. Jūsų profesionalumas ir kompetencija suteikė ramybės ir užtikrintumo. Smagu, kad Lietuvoje dirba tokia kompetentinga, profesionali ir dalykiška gydytoja. Didžausi linkėjimai ir pagarba. AČIŪ JUMS! 

Pacientė A.L., 2024-01-04

—–

Labai ačiū Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Neurologijos skyriaus gydytojui Tomui Grinkevičiui! Ačiū
besišypsančioms slaugytojoms, jūs visos kaip fėjos. 
Ačiū visam ligoninės
personalui! Visi labai dėmesingi ir profesonalūs! Ačiū už viską
.

Rūstė, 2023-12-29

—–

Labai noriu padėkoti už didelį darbą, atsidavimą, rūpestį ir
nuoširdų bendravimą Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” II kardiologijos skyriui ir mano
mamą Stasele gydžiusiai gydytojai kardiologei Aistei ŠALKAUSKAITEI RUBLIAUSKIENEI. Geri darbai
džiugina žmonių širdis. Ačiū.

Asta, 2023-12-22

—–

Žmogaus gyvybė ir sveikata – neįkainuojamos vertybės.
Jų už jokius pinigus nenusipirksi.

Dėkojame Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė”  Kraujagyslių chirurgijos skyriaus darbuotojams už gerumą, nepriekaištingą slaugą ir priežiūrą pooperaciniu laikotarpiu.
Nuoširdžiai tariame ačiū skyriaus vedėjui gerb. Karoliui Tijūnaičiui ir jo komandai už atliktą pilvo aortos aneurizmos operaciją, už rūpestingumą, profesionalumą ir atsidavimą savo darbui ir pacientui.
Tariame AČIŪ visam skyriaus personalui už nuoširdų darbą – slaugytojai Rasai Savickienei, Liudmilai Farbatiuk, Laimutei Špečkauskienei ir slaugytojos padėjėjai – Irinai. ir kt.
Linkime visiems Dievo Palaimos.

Pagarbiai-Alma ir Petras Viskontai, 2023-12-20

—–

Dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus gydytojai Rimai Gražienei ir visai
slaugytojų komandai už rūpestį, profesionalumą, atsidavimą pacientui. Jūsų
dėmesys ir nuoširdus bendravimas, kantrybė ir atidus paslaugumas padeda
ligoniams greitai sveikti. 

Su pagarba ir dėkingumu 

Jurgita Juciūtė, 2023 -12-13

—–

 Didelis AČIŪ Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” gydytojui ginekologui Mariui Diržauskui ir visam Klaipėdos Jūrininkų ligoninės Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus kolektyvui, kuris buvo labai profesionalus ir paslaugus, džiaugiuosi, kad būtent čia teko operuotis ir gydytis. Pagarba!!!

Kristina R., 2023-11-28

—–

Noriu padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kineziterapeutei Rasai Krauklienei už patarimus, rūpestį, atidumą, bendravimą, kompetentingai ir profesionaliai atliekamas funkcijas. Nuoširdi padėka Sonatai Morkūnienei už atidumą, dėmesingai ir nuoširdžiai atliekamas fizioterapijos procedūras. Sveikatos Jums, geros nuotaikos ir stiprybės.

Pagarbiai, Irena V.

2023-10-02

——

Didžiulė padėka Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” gydytojai ginekologei Jūratei Jaseliūnienei bei visiems  Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus darbuotojams. Jūs esate profesionalai, jūsų rūpestis ir dėmesys pacientui suteikia vilties, kad nėra taip blogai Lietuvos medicinoje. Sėkmės Jums nelengvame, bet labai prasmingame darbe!

Vita V. 2023-09-22

—–

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus vedėjui Virginijui Diržauskui už išgelbėtą gyvybę, už profesianalumą, gerumą, o medicinos personalui – už rūpestį, mandagumą, šypsenas ir palaikymą. Ačiū, ačiū, ačiū! ❤️

Paciente Ala Nikolajeva 2023-09-11

—–

Noriu labai padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus vedėjui Virginijui Diržauskui už atliktą operaciją ir profesonalų gydymą, slauga, priežiūra ir rūpestį. Nuostabus gydytojas, savo srities žinovas, atsakingas ir dėmesingas specialistas. Labai dėkinga už profesonalų rūpestį.Taip pat noriu padėkoti nuostabiam skyriaus personalui – tokio aukšto lygio profesonalumas, nuoširdumas, globa ir rūpestis. Pagarba, kad jūs taip nuoširdžiai rūpinatės savo paciantais. Labiausiai AČIŪ JUMS: ALGIRDA, LORETA, RASA, LINA, DŽIULETA, RAMUTE, DALIA – Jūs esate nuostabios!

Su didele pagarba Vilma Daliuvienė 2023-09- 09

—–

Noriu padėkoti Palangoje veikiančiam Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” padaliniui ir Greitosios medicinos pagalbos medikams, dirbusiems rugpjūčio 31 d., už profesionalumą. Taip pat dėkoju ligoninėje mane priėmusiam gydytojui Kęstučiui Alūzai bei visai dirbusiai pamainai už rūpestį, atidumą pacientui. Jaučiau puikų komandinį darbą. Linkiu visiems sveikatos rūpinantis pacientais.

Jurgita R.E. 2023-09-02

—–

Nuoširdžiausia padėka Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus gydytojams,  ypač Giedrei Kurienei, logoterapeutei Romai Antanaitienei, medicinos personalui ir visiems šio skyriaus specialistams, kurie man padėjo sustiprėti po patirto insulto. Didžiausios sėkmės jums darbe. Ačiū, kad esate.

Pagarbiai

Aleksas S. 2023-09-02

—–

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Onkohematologijos skyriaus gydytojai hematologei Erminai Kėvalienei, Širdies aritmijų skyriaus vedėjai, gydytojai kardiologei Romai Kavaliauskienei, gydytojams kardiologams Birutei Štulaitei ir Pauliui Ordai bei visai šios ligoninės gydytojų ir slaugytojų komandai už profesionalumą, neabejotiną kompetenciją, nuoširdumą, atidumą, rūpestį bei malonų ir šiltą bendravimą. Nuoširdus AČIŪ ir kuo didžiausios sėkmės Jūsų darbuose.

Pagarbiai

Pacientas Edvardas Šileris, 2023-08-31

—–

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė“ Širdies chirurgijos skyriaus gydytojui Gediminui Kitrai ir visam skyriaus personalui už profesionaliai atliktą širdies operaciją, skirtą gydymą, dėmesį bei rūpestingumą. G.Kitra – profesionalus gydytojas, puikiai savo darbą išmanantis specialistas. Gydytojas – visada optimistiškai nusiteikęs, o tai pacientui suteikia pasitikėjimo itin sunkiu metu. Tai padėjo ir man apsispręsti dėl operacijos.

Noriu dar kartą padėkoti nuostabiam chirurgui G. Kitrai, jo bendradarbiams ir palinkėti geros sveikatos, didelės ištvermės, profesinės sėkmės sunkiame, tačiau labai reikalingame darbe.

Nuoširdus AČIŪ.

Buvęs Jūsų pacientas Juozas Rupulis, 2023-08-30

—–

Noriu pareikšti didžiausią padėką Klaipėdos universiteto ligoninės filialo Jūrininkų ligoninė I kardiologijos slyriui, visam jo personalui. Tariu Jums AČIŪ už žmogiškumą, nuoseklų ištyrimą, nuoširdų bendravimą, dėmesį, gerą žemaitišką nuotaikąJūs nerealūs!

AČIŪ!

Santa, 2023-08-25

—–

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Abdominalinės ir endoskopinės chirurgijos skyriaus gydytojui Kazimierui Barkauskui už atliktą operaciją, dėmesį, profesionalumą, rūpestingumą. Dėkoju ir visai operacinės komandai, skyriaus slaugytojoms, bei slaugytojų padėjėjoms.

Vilma, 2023-08-21

—–

Į Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Palangos departamento Intensyvios terapijos skyrių pakliuvau dėl širdies ritmo sutrikimo. Tariu didelį AČIŪ šio skyriaus personalui už skubią ir profesionalią pagalbą. Ypač už jautrumą ir dėmesį dėkoju slaugytojai Gretai.

Pacientė R. Gintalienė, 2023-08-17

—–

Vertas dėmesio ir padėkos Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė” Kardiologijos dienos stacionaro personalas, ypač slaugytoja Lina Kanovė, Daiva Šlevinskienė, gydytoja kardiologė Eglė Drebickaitė!

Jų globoje ir apsuptyje supratau, kas yra naujosios kartos medikai. Tai talentingi, mylintys žmones, dėmesingi, jautrūs, pastabūs, supratingi, švelnūs, apsišvietę, geri psichologai, turintys smagų jumoro jausmą, atviri, nuoširdūs.

Ačiū už „variklio” remontą ir priežiūros direktyvas.

Loreta Vaitkuvienė, 2023-08-12

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti, teisingiau pasakius, išreikšti susižavėjimą traumatologu Karoliu Jurgelaičiu. Visi gydytojai nusipelno didžiausios pagarbos, na, bet ponas Karolis…Turintis didžiausią autoritetą tarp operuojančių ir neoperuojančių kolegų, apsiimantis operuoti neįtikėtinai sunkius atvejus, nesvarbu, kad po naktinio budėjimo, vis tiek ateis apžiūrėti savo ir ne savo ligoniukų, bet kada skirs bet kiek laiko apžiūroms, išsiaiškinimams. Pasisekė Klaipėdai, kad gavo tokį nuostabų GYDYTOJĄ. Taip pat noriu padėkoti Vladimir Zdorovets už labai žmogišką bendravimą, įsiklausymą į kiekvieno paciento situaciją, asmenišką perskambinimą pacientams, jeigu turintis konsultuoti gydytojas susirgo. Besikreipiantiems ligoniams padedantis bet kuriose situacijose, net, kai ligonis, atrodo, turėtų susitvarkyti pats, gydytojas niekada nepasakys ne, ar, atleiskit, bet dabar neturiu laiko.

Pacientė Jūratė, 2024-02-22

—–

„Kai nėra sveikatos, negali pasireikšti išmintis, neįmanoma atsiskleisti menui, nebėra jėgų kovoti, turtai pasidaro nenaudingi, o protas – neveiklus“  (Herofilas)

Skubos tvarka pakliuvau į Klaipėdos universitetinės ligoninės „Klaipėdos ligoninės“ filialo  neurochirurgijos sk.2. Tariu AČIŪ gyd. neurochirurgui Arnui Staškevičiui ir gyd. anesteziologei Rūtai Šaulytei už suteiktą pagalbą grąžinant sveikatą. Norėčiau padėkoti šio skyriaus slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms už patarimus, šiltus žodžius ir visokeriopą pagalbą. 

Su pagarba S.Čėsnienė, 2024-02-18

—–

AČIŪ kolegoms: Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus gydytojai Rūtai Juškaitei, kardiologui Vidmantui Balsiui, budinčiai gydytojai Violetai Jakovlevaitei, reanimatologomams, klinikos vadovui Nerijui Klimui, filialo „Jūrininkų ligoninė” II kardiologijos skyriaus vedėjai Rūtai Raugelienei, Širdies aritmijų ir kraujagyslių intervencinės radiologijos laboratorijos vedėjui Jonui Jarašiūnui, slaugytojoms ir visam personalui, pagydžiusiems širdies aritmiją, sukėlusią ūmų širdies nepakankamumą. Esu sveikas, galiu tęsti chirurgo darbą. 

Pranas Šniuolis, 2024-02-16

_____

Nežiūrint solidaus mano amžiaus, vis tiek esu nustebęs, kaip taip galima nupjauti kaulą ir pakeisti sąnarį ir po to nejausti jokio skausmo. Didžiausia padėka  Klaipėdos universiteto ligoninės „Klaipėdos ligoninės” filialo  auksarankiui gydytojui,  traumatologijos skyriaus vedėjui, Tadui Stančikui.

Pagarbiai, R. Baliūnas (buvo operuotas 2024-01-22), 2024-02-19

—–

Nuoširdi padėka gyd. Rūtai Juškaitei ir kartu dirbusiam personalui, kurie mane, 2024-02-12  8:00 val. atvykusią į  Klaipėdos universiteto ligoninės Priėmimo – skubios pagalbos skyrių su ūmiais nugaros skausmais, apžiūrėjo, suteikė pagalbą, paskyrė gydymą ir išleido 8:32 val. Dėkinga gyd. Rūtai Juškaitei už skirtus vaistus, kurie atleido skausmus ir leido grįžti į normalų gyvenimą ir darbą, bei visai tarnybai už operatyvumą! Sėkmės ir stiprybės Jūsų nelengvame, bet taip žmonėms reikalingame darbe. 

Pacientė Jurgita Eglinskienė, 2024-02-13

—–

Noriu padėkoti akušerei Agnei Pėkytei už švelnumą, gerą nuotaiką ir spinduliuojamą ramybę. Ji prižiūrėjo mano gimdymą prieš 7 mėnesius, bet iki šiol atsimenu jos gerumą, palaikantį žvilgsnį ir žodžius. Pasikartosiu, bet jos spinduliuojama ramybė užkrečiama – turėjau labai didžiulę gimdymo baimę, bet jai būnant šalia jaučiausi rami. Didžiulis ačiū už tokį profesionalumą. Taip pat noriu pagirti ir likusį personalą tiek nėštumo patologijos, tiek gimdymo, tiek neišnešiotų naujagimių skyriuose – visi buvo labai malonūs ir rūpestingi.

Pacientė Eimantė Kuizinė, 2024-02-13

—–

Norėčiau padėkoti gydytojai otorinolaringologei DOVILEI ŠIAULYTEI už profesionalumą. Retas atvejis, kai gydytojas bendrauja su pacientu dalykiškai ir betarpiškai. Daktarė pakonsultavo mane dėl klausimų, nesusijusių su vizitu. Mane tai maloniai nustebino. Be to, pjūvis po atliktos operacijos labai gražiai sugijo, siūlės uždėtos puikiai. AČIŪ. Džiugu ir malonu, kad turime tokius naujos kartos gydytojus. Sėkmės Jums!!! Visapusiškos!!!

Pacientas Jurij GR, 2024-02-10

—–

Nuo šių metų sausio 30 d. iki vasario 6 d. buvau paguldytas į jūsų ligoninės Urologijos skyrių, kur mane operavo gydytojas Marius Jasėnas. Esu labai dėkingas gydytojui už nuoširdų rūpinimąsi ir visada gerą nuotaiką. Tuo pačiu dar kartą noriu padėkoti slaugytojoms ir visiems, kurie manimi rūpinosi 508 palatoje visą laiką. Likau nustebęs, kiek ten įdėta triūso, o visi malonūs ir su gera nuotaika. Dar sykį ačiū visiems už jūsų sunkų darbą.

Su pagarba,

Algirdas Lukas, 2024-02-07

—–

Dėkoju, dėkoju, dėkoju visam filialo „Klaipėdos ligoninė” Afektinių sutrikimų skyriaus personalui! AČIŪ kiekvienam šio skyriaus darbuotojui už atjautą, supratingumą, išklausymą, empatiją, paslaugumą. Ypatingai esu dėkinga skyriaus vedėjui Vincui Šliožai už skirtą gydymą, palaikymo žodžius, paprastumą ir profesionalumą. 

Stiprybės ir Dievo palaimos. 

Pagarbiai, pacientė Rasa Senkienė, 2024-01-18

——

Tai buvo pirma slidi diena Klaipėdoje, kai likimas ir ledas sustabdė gyvenimą beveik 2 mėn. Kaip pirmam lūžiui, mano gana sudėtingas. Nuoširdžiai dėkoju tą dieną budėjusiam traumatologui dr. Algimantui  Čebatoriui, kuris su komanda gana greitai atliko visus reikalingus tyrimus, nustatė problemą, labai aiškiai ją apibūdino ir pažadėjo pasirūpinti operaciniu gydymu. Savo pažadą įvykdė, ir jau po dviejų dienų (vietoj planuotos savaitės) buvau paguldyta į Klaipėdos universiteto ligoninės filialą „Klaipėdos ligoninė”. Labai dėkoju visoms Traumatologijos skyriaus slaugytojoms, anesteziologui Džiugui Krečkauskui, kuris atsižvelgė į mano jautrią natūrą ir parinko gerą vaistų „kokteilį”, išvengdamas pilnos narkozės. Atskira padėka gydytojui chirurgui- traumatologui Karoliui Jurgelaičiui už puikiai atliktą operaciją, pooperacinį stebėjimą stacionare, tinkamų vaistų paskyrimą ir, be abejo, dėmesingo gijimo proceso stebėjimo po operacijos. Kaip bonusą gavau tikrai gražų plastikos chirurgo vertą randą, apie ką man pasako beveik kiekvienas reabilitacijoje sutinkamas kineziterapeutas.

Ačiū už jūsų tarnystę!

Pacientė A. T. 

—–

Pačius didžiausius padėkos žodžius skiriu Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė“ Pilvo ir endokrininės chirurgijos skyriaus gydytojai Agnei Boguševičei ir anesteziologei Eglei Montrimienei už profesionalumą, už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų rūpestį ir bendravimą, atsidavimą savo darbui.  Dėkojų visam Pilvo ir endokrininės chirurgijos skyriui už rūpestį.  Nuoširdus AČIŪ.

Algirdas Gricius, 2024-01-08

—–

Dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė”  personalui. Ypatingai – Traumatologijos  skyriaus vedėjui gydytojui Tadui Abelkiui  už sėkmingai atliktą operaciją. Dėkoju visai Operacinės skyriaus komandai už profesionalumą, žmogiškumą, nepriekaištingą darbą ir atsakomybę operuojant.

Ačiū Traumatologijos skyriaus bendrosios praktikos slaugytojoms ir jų padėjėjoms už kompetentingą, atsakingą, pasiaukojantį darbą, profesionalų požiūrį ir dėmesingą bei supratingą bendravimą su pacientais ir jų artimais.

Širdingai dėkoju visam Klaipėdos universitetinės ligoninės personalui už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą. Linkiu visiems Jums sveikatos ir ištvermės Jūsų sunkiame ir labai atsakingame darbe!
 
Liuda L. , 2023-12-24
 
—–

Lankiausi pas Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” akių ligų gydytoją Jurgitą Kazlauskaitę. Esu sužavėta tiek gydytojos, tiek kartu su dirbančios slaugytojos profesionalumu, noru padėti bei nuoširdumu. Būtinai atvyksiu dar, jei tik prireiks bei rekomenduosiu kitiems! Dėkoju!

Jadzė Skersienė, 2023-12-22

—–

Dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Endokrinologijos skyriaus vedėjui Arūnui Pangoniui. Mielas gydytojau, nuoširdžiai dėkoju Jums už profesionalumą, žmogiškumą, rūpestingumą ir kvalifikuotą gydymą. Ačiū už Jūsų žinias ir atsidavimą mediko profesijai. Ačiū, kad Jūs esate!

Pagarbiai Vida Skalauskienė, 2023-12-11

—–

Dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Akušerijos-ginekologijos klinikos vadovui Raimondui Šiauliui. Mielas gydytojau, nuoširdžiai dėkoju Jums už profesionalumą, kvalifikuotą pagalbą. Ačiū už Jūsų atsidavimą pasirinktai mediko profesijai, nuolatinį tobulėjimą. Ačiū, kad Jūs esate!

Pagarbiai Vida Skalauskienė, 2023-12-11

—–

Nuoširdus AČIŪ Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Endokrinologijos skyriaus personalui už mamos Aldonos Žukauskienės gydymą, nuoširdžią priežiūrą skyriaus sesutėms. Ir didelis AČIŪ skyriaus vedėjui Arūnui Pangoniui už gydymą, rūpestį ir nuoširdumą.

Pagarbiai N. Miknienė, 2023-12-07

—–

Labai noriu padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Endoskopijos skyriaus medikams: nuostabūs specialistai, empatiški ir draugiški.

Su didele pagarba,

Inga, 2023-11-29

—–

Nuoširdžiausia padėka Klaipėdos universiteto ligoninės Onkologijos radioterapijos skyriaus visam ligoninės personalui už nuostabią priežiūrą, už supratingumą, už atjautą, už žmoniškumą. Pirmąkart sutikau tokius žmones kaip čia. Visiems, kurie čia buvo irgi jautė personalo darbštumą ir švelnius gydymo prisilietimus.

Labai ačiū daktarei Galinai Baradulinai ir nuostabiai daktarei Jurgai Remeikienei. Sėkmės visiems už gydymą. Jaučiuosi labai gerai, sutikus tokius tikrus žmones. Visiems stiprios sveikatos!!!

Gražina Pagojienė,2023-11-29

—–

Pačius nuoširdžiausius padėkos žodžius noriu perduoti Klaipėdos universiteto ligoninės Onkologijos ir radioterapijos klinikai ir jame dirbančiam personalui.Ypatingai noriu padėkoti doc. dr. Aistai Plieskienei už jos nuoširdų darbą, atsakingumą ,rūpestingumą, gerumą, pakantumą ir žinoma žmogiškumą. Linkiu visiems patekti į tokio gydytojo rankas, kur kiekvienas pacientas yra tarsi šeimos narys. Stiprybės ir ištvermės Jūsų nelengvame darbe.

Su pagarba Alvydas Šeputis, 202-11-27

—–

Norėčiau išreikšti didžiulę didžiulę pagarbą ir padėką Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė”  Onkologijos ir radioterapijos klinikos vadovei gydytojai  dr. AISTAI PLIESKIENEI. Matomai, kai gerasis dievulis žmonėms teikė gyvenimo dovanas, Jūs, miela daktare, stovėjote eilėje viena iš pirmųjų. Nes gavote tiek dovanų, kuriomis dalinatės su savo pacientais, kad net sunku visas ir paminėti: atidumas, švelnumas ir energingumas, profesionalumas ir žmogiškumas, begalinis darbštumas ir empatija, geras jumoro jausmas ir miela šypsena, komunikabilumas ir prasmingi patarimai. Ir dar daug daug visko, net sunku ir prisiminti…Bet ką tikrai pamenu, parašiau. Ir dar tenka paminėti tokį faktą: Jūs buvote kartu, Jūs buvote šalia prieš kiekvieną procedūrą, tik Jūsų dėka važiuodavau į procedūras be jokio nerimo.
Miela daktare, būkit sveika, laiminga, dalindamasi savo dovanomis su mumis. Matomai yra prasmės tame Biblijos posakyje: „Ką atidavei, tas yra tavo”. Džiaugiuosi Jus pažinusi, nors ir ne pačioje tinkamiausioje pažinčiai vietoje ir situacijoje.
AČIŪ UŽ VISKĄ
pagarbiai

KU prof.dr. Birutė Anužienė, 2023-11-24

—–

Galiu dėkoti be sustojimo Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Okologijos-chemoterapijos skyriaus vedėjui, Alvydui Česui už didžiulį rūpestį ir pagalbą kovojant su tikrai sunkia onkologijos forma. Tai tikrai didžiulę patirtį turintis medikas. Jis atrodo net „flirtuoja” su tavo liga, vis pasiūlydamas būdų kaip ją jei ne įveikti, tai sustabdyti, tuo labai nuramindamas pacientą. Tai specialistas sugebantis kalbėti žmogiška kalba. Po vizito pas gydytoją išeinu daug ramesnė ir su viltimi, nes jauti, kad esi didžiulės patirties ir žinių bagažą turinčio mediko globoje. AČIŪ!

Asta V., 2023-11-22

—–

Labai norėčiau padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Infekcinių ligų skyriaus gydytojai Silvijai Želvienei nuž labai malonų bendravimą, aiškius atsakymus į klausimus ir rūpestį. 

Daugiau tokių nuoširdžių gydytojų!

Sigita Skersė, 2023-11-22

—–

Ne apie visas ligas norisi rašyti, bet noriu padėkoti Klaipėdos ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Okologijos ir radioterapijos klinikos registratūros komandai. Jie gi pirmieji, kurie pasitinka išsigandusį į pacientą. Labai sustyguoti kolektyvo veiksmai! Visos merginos su šypsena, malonios, tvyro švara ir jaukumas, jog atrodo dalį streso jau gali palikti registratūroje. Nesuprantu tų,  kas rašo tuos piktus komentarus, kai būtent šioje vietoje taip nuoširdžiai dirba kolektyvas. Iškilus sudėtingeniam klausimui, visada prisistato Ambulatorinio konsultacinio skyriaus vyr. slaugos administratorė, o ten tai išvis pusė daktaro, turinti didžiulę bendravimo su tokiais ligoniais patirtį, kuri tave ir nuglostys ir palydės iki vietos. Atskiras jai AČIŪ. Galiu drąsiai sakyti, tai ligoninė, kuioje saugu būtent dėl tokių darbuotojų.

Asta Vaivadienė, 2023-11-14

—–

Norime nuoširdžiai padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Pulmonologijos skyriaus gydytojai Dovilei Kazlauskienei už profesionalumą ir pastangas, gydant sunkiai sergantį Petrą Jokubauską. Kadangi tris savaites kiekvieną dieną lankiau sergantį vyrą, mačiau kaip pasiaukojamai dirba visas skyriaus kolektyvas. Buvau sužavėta nuoširdumu, atjauta, profesionalumu ir šypsenomis…
AČIŪ JUMS. Linkime visam šauniam kolektyvui stiprybės, kantrybės. Nepavarkite. Jūs mums labai reikalingi.
Pagarbiai. Aredna Jokubauskienė ir visa didelė P. Jokubausko šeima, 2023-10-27

——

Esu labai dėkinga Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Vidaus ligų skyriaus Nr. 2 personalui, kad rūpinosi, suteikė visą reikalingą pagalbą. Dėka šių medikų šiandien jaučiuosi gerai. Linkiu skyriaus darbuotojams sėkmės. Ypatingai dėkoju gydytojai Romai Belozarienei.

A. Dumbrauskaitė, 2023-10-26

—–

Gydytojas – švenčiausia profesija žemėje. Tik į juos tiesiam rankas, meldžiam pagalbos. Ir tik medikai grąžina viltį gyventi. Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Pilvo ir endokrininės chirurgijos skyrius pats geriausias viskuo: požiūriu į žmogų, atidumu ligonio skausmui, pasiaukojančiu darbu.

Dėkoju chirurgui Albinui Tamošiūnui, kuris suteikė pagalbą Priėmimo -skubios pagalbos skyriuje, nepaisydamas savo nuovargio po ilgos operacijos. Dėkoju jaunutei gydytojai Agnei Boguševičei ir Vyteniui Mikutaičiui  už kvalifikuotą, sunkią mano pilvo operaciją, taisant kitų paliktą klaidą. Ir dar už tai, kad ėmėsi manęs, kai kitų jau buvau nepriimta, palikta vaikščioti su savo bėda.

Didelės pagarbos ir įvertinimo yra nusipelnęs visas gydytojų kolektyvas. Tiek už gerą savo darbo išmanymą, tiek už žmogiškumą. Dėkoju anesteziologei ir kitoms operacinės darbuotojoms, kurių pasiaukojantis darbas  mums, ligoniams, mažai matomas. Valdžios atstovai turėtų žinoti, kaip stropiai, atidžiai jos dirba, tik lieka nematomos. Iš dvylikos mano turėtų narkozių, ši buvo tokia, kad atrodė jos  nė nebuvo. Neskaitant mano amžiaus, kitų bėdų, kai manęs nebenori, kad grįžau kaip po saldaus miego.

Būtina padėkoti visam didžiajam slaugytojų, jų padėjėjų ir tų kitų, kurios rūpinasi tvarka, švara, maistu komandai. Vyresniajai, kuri yra taip „sustygavusi“ visą personalo darbą, kad nė norėdamas neprikibsi.

Dėkoju visoms slaugytojoms už rūpestingumą, pagalbą,  supratimą. Visada šypsena, visada geras žodis, nesvarbu ar tu jaunas, ar senas, nebegalintis susitvarkyti. Jūsų skyriaus personalas pats geriausias. Kaip buvusi pacientė linkėčiau, kad jis niekada nebūtų skaldomas, tik tobulėtų, augtų.

Laimės ir sveikatos visiems. Dievo palaimos Jūsų rankoms.

M.Bartkuvienė, 78 m., 410 palata

Šilalės raj.

2023-10-25

—–

Norime nuoširdžiai padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Vidaus ligų skyriaus Nr. 2 visam personalui už labai nuoširdžią ir geranorišką priežūrą. Ypatingai dėkojame gydytojai Rugilei Bružienei už nuoširdumą, aiškiai išdėstytą ligos eigą, būklę.

Sėkmės nuostabiai skyriaus komandai!

R. Šuilgevičienė, 2023-10-24

——

Norime padėkoti  304 palatos pacientų vardu Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Onkologijos radioterapijos skyriaus vedėjai Galinai Baradulinai, gydytojui Andriui Repečkai ir vyr. slaugytojai Jurgai Dudenei, taip pat slaugytojų padėjėjams ir aptarnaujančiam personalui už rūpestį. Linkime sveikatos, stiprybės, laimės ir meilės ir sėkmės sunkiame darbe.

Petras Ryplys, 2023-10-18

—–

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė”  Vidaus ligų skyriaus Nr. 2 gerbiamai gydytojai Romai Belozarienei už profesionalų, atidų gydymą.  Jūsų rankų šiluma, šypsena, atidumas senyvam žmogui gydo ne tik kūną, bet ir sielą.

AČIŪ Jums už sugrąžintą sveikatą. Mieloms slaugytojoms ir visiems skyriaus darbuotojams tariu nuoširdų AČIŪ už stropumą, rūpestį.

Jūsų dėmesys, kantrybė, supratimas mums, pacientams, yra „antrieji vaistai”. Sveikatos ir ištvermės sunkiame, bet labai svarbiame Jūsų darbe. Gerumu garsinkite savo skyrių. Laimingas tas, kuris savo kelyje sutinka daug gerų, nuoširdžių žmonių.

Pagarbiai

A. Sudeikienė, 2023-10-17

—–

Didžiulė ir nuoširdi padėka Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus personalui ir gydytojai pulmonologei Viktorijai Platonovienei  už padovanotą antrą gyvenimą. Jūs mano angelai. Dėkoju už laimę gyventi, už jausmą širdyje. Dėkoju už tai, kad ryte atsikelti galiu aš pati, kad spalvos negesta, kad ne pilkuma, kad dar galiu sklesti savo svajonių laike. Dėkoju, kad Jūs neapleidote, ištiesėte ranką kelyje ir leidote šiandien eiti ir tikėti savimi.

Su pagarba

E. Katelynienė, 2023-10-17

—–

Noriu padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Infekciniam skyriui Nr. 1 už šiltą priėmimą, nuostabų bendravimimą ir rūpestingumą.

Labai dėkoju skyriaus vyresniajai slaugytojai Rasai Alionienei, slaugytojoms Valentinai Ivanovai ir Daivai Leilionienei, gydytojai Silvijai Želnienei ir skyriaus vedėjai Daliai Bračkienei.

Su pagarba

Tadas Stonkus, 2023-10-10

—–

Didžiausias AČIŪ Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” gydytojai Sandrai Aleksiejūnienei. Operacija pavyko puikiai ir jau kitą dieną buvau sveikas.

Taip pat dėkoju visoms slaugytojoms, kurios labai maloniai bendravo ir puikiai atliko savo darbą. AČIŪ, Jūs visos nuostabios!

Vilmantas B., 2023-10-04

—–

Reiškiu širdingą padėką visai Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė”  Traumatologijos skyriaus nuostabiai komandai, vadovaujamai gydytojo Tado Abelkio, kuri vykdo savo misiją ir iš visų jėgų stengiasi, kad jų pacientai kuo greičiau ir geriau pasveiktų. Iš šios nuostabios komandos ypač noriu padėkoti gydytojui, kuris mane gydė. Tai gydytojas iš didžiosios raidės T. Abelkis. Šiame skyriuje pasiaukojamai dirba daug ir kitų vertų paminėti žmonių. Savo vardu reiškiu kuo nuoširdžiausią padėką visiems, pradedant nuo aptarnaujančio personalo slaugytojų, valytojų, virėjų, seselių, gydytojų.

Prašau išreikšti padėką traumatologijos skyriaus vedėjui Tadui Abelkiui ir visam skyriaus personalui už profesionalumą,  supratingumą , kantrybę, geranoriškumą.Didelis Jums visiems ačiū!

Bronius Stirblys, 2023-10-02

—–

Norime pasidžiaugti ir padėkoti rugsėjo 6 d. dirbusiam Akušerijos klinikos personalui, kurie mus taip maloniai sutiko ir priėmė į pasaulį dukrytę. Ypatinga padėka akušerei Agnei Buivydienei bei gydytojui Andriejui Litkinui. Visas personalas klinikoje: nuo priėmimo iki pogimdyvinės priežiūros – nuostabus!! Ačiū, kad esate!

Laura, 2023-09-07

—–

Širdingai dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Pilvo ir endokrininės chirurgijos skyriaus personalui už globą ir rūpestį. Ypatingai noriu padėkoti gydytojui Giedriui Kupriui už atliktą operaciją.

Visam skyriaus personalui linkiu laimės ir sėkmingo darbo.

Pagarbiai

Justinas Š., 2023-08-29

—–

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Vidaus ligų skyriaus gydytojai I. Tamulionienei, kuri greitai nustatė diagnozę ir paskyrė reikalingą gydymą.

Tariu AČIŪ ir visam skyriaus personalui už rūpestingą priežiūrą ir nuoširdų gydymą. Linkiu visokeriopos sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime. AČIŪ!

Pacientė Vida, 2023-08-21

—–

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Neurochirurgijos skyriaus Nr.2 personalui už priežiūrą, už suteiktas paslaugas, malonų aptarnavimą.

Ypatingas AČIŪ gydytojui Dariui Šilkūnui už suprantamai pateiktą informaciją ir gydymą.

Ačiū Jums labai!

Kristina, 2023-08-16

—–

Norime nuosirdziai padekoti Klaipedos universitetines ligonines filialo „Klaipėdos ligoninė” Gastroenterologijos skyriaus personalui už profesionalumą, rūpestį, supratingumą, nuoširdumą!

Dėkojame skyriaus vedejai Violetai Jakovlevaitei, gydytojai Vainetai Kungienei, vyresniajai slaugos administratorei Violetai Kaulitzky, bendrosios praktikos slaugytojai Vitalijai Voverienei, slaugytojos padėjėjai Janinai Sakalauskienei.

Pacientė Emilija Preikšaitiene su šeima, 2023-08-11

—–

Norime išreikšti nuoširdžią padėką Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Krūtinės chirurgijos skyriaus slaugytojoms. Labai vertiname jų pastangas, profesionalumą ir rūpestingumą.

Dėkoju slaugytojoms, kad jos buvo šalia mano tėčio stresinių akimirkų metu ir pasirūpino, kad jis išliktų ramus, jaustųsi saugus. Jis jautė personalo rūpestį tiek prieš operaciją, tiek pooperaciniu laikotarpiu. Ypatingai dėkojame slaugytojoms Jurgitai Vytėnienei, Virgilijai Varnienei, Marijai Vaičiulienei, Inai Rusakovai. Nuoširdų AČIŪ tariame vyr. slaugos administratorei Danutei Gelumbickienei už greitą reagavimą į prašymus ir nuoširdų, šiltą bendravimą.

Smagu matyti atsidavusius savo specialybei žmones. Linkime visokeriopos sėkmės ateityje ir stiprios sveikatos

Pacientas G. Šmitas ir jo šeima, 2023-08-09

—–

Beveik dvi savaites Vaclovai teko gydytis Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė“ Neurochirurgijos skyriuje Nr.1. Jai teko daryti itin sudėtingą stuburo operaciją, kurią labai profesionaliai atliko šio skyriaus vedėjas, puikus savo srities ir auksinių rankų specialistas, visiems gerai žinomas aukščiausios klasės gydytojas neurochirurgas Vytautas Grykšas. Tai – gydytojas iš didžiosios raidės. Tai Dievo sukurtas Daktaras-Angelas, prieš kurį žemai lenkiame savo galvas.

Nuoširdžiai jam dėkojame už sėkmingai atliktą operaciją, neapsakomai didelį dėmesį nuo pat pirmos susitikimo minutės iki tol, kol palikom ligoninę. Dėkojame už jo kilnumą, malonų, šiltą bendravimą ir visapusišką palaikymą bei rūpestingą gydymą, už jo žmogiškumą ir pagarbą pacientui, kuriais negalima nesižavėti.

Nuoširdžiai dėkojame visai operacinės komandai, dalyvavusiai operacijoje – gydytojui anesteziologui-reanimatologui Ričardui Žaliui, medikėms Vaidai Jurgilienei ir Mildai Čertvytienei už labai atsakingai ir profesionaliai atliktą darbą.

Nuoširdžiai dėkojame visam šauniam Neurochirurgijos skyriaus Nr. 1 personalui: vyr. administratorei Laurai Ežerskytei, slaugytojoms Vidai Kurtkienei, Andželai Bliznikienei, Vilijai Muradovai, Eglei Putrienei, Jolantai Žilinskienei, Adelei Vaserienei, tatjanai Overlingienei, Mildai Kalnikienei, Renatai Čiurinskienei, Astai Pauliukovai, kurios visą šį laikotarpį labai profesionaliai, rūpestingai ir nuoširdžiai teikė visas būtinas slaugos paslaugas, už jų dėmesį, šiltą malonų bendravimą.

Nuoširdžiai dėkojame ūkio reikalų tvarkytojai Laimai Perlienei bei jos padėjėjoms Zuzanai Žvinklienei, Gretai Birbilaitei, Gabrielei Lukauskaitei už nepriekaištingai ir rūpestingai atliktą joms patikėtą darbą.

Nuoširdžiai dėkojame kineziterapeutei Vaidai Martinkienei bei masažuotojai Lidijai Piščanskajai už jų dėmesį bei kruopščiai ir profesionaliai suteiktas jų specifines paslaugas.

Labai malonu, kad Neurologijos skyriuje Nr.1, vedėjo Vytauto Grykšo dėka, vyrauja maloni ir ligoniui sveikti palanki aplinka. Šiandien norisi pasakyti, kad viso šio skyriaus personalo dėka jau pamirštas ilgus metus kankinęs skausmas, vėl grįžo neapsakomas noras džiaugtis gyvenimu.

Todėl dabar visiems sakome: AČIŪ, kad JŪS esate.

Gerbiami ligoninės vadovai, jūs galite drąsiai didžiuotis ir džiaugtis šiais puikiais medikais, kurie yra akivaizdžiai atsidavę ir pasišventę savo profesijai. Tegul kasdien visur ir visada visus Jus lydi gera sveikata, profesinė sėkmė, Tikėjimas, Viltis, Meilė ir Dievo palaima.

Su didele pagarba,Vaclova ir Edmundas Lukošiai, 2023-08-08

—–

Noriu padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Neurochirurgijos skyriaus Nr. 2 gydytojui neurochirurgui Arnui Staškevičiui už rūpestį. Tikrai galiu pasakyti, kad tai Dievo siųstas medikas. Labai džiaugiuosi, kad pakliuvau būtent pas šį specialistą. Lenkiu galvą prieš visą skyriaus personalą ir sakau didelį AČIŪ.

Pacientė Gražina, 2023-08-04

—–

Norime labai padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė” Traumatologijos skyriaus medikams, kurie rūpinosi mūsų dukra Rūta. Esame labai labai dėkingi gydytojai traumatologei N.Guigaitei už atliktas itin sudėtingas operacijas. Tariame ačiū skyriaus vedėjui T.Abelkiui už asistavimą bei puikų darbo organizavimą. Dėkojame anesteziologei V.Tamošiūnienei bei visiems kitiems, asistavusiems operacijos metu. Visos slaugytojos buvo labai atidžios, rūpestingos, o skyriaus vyr. slaugytoją L.Zdanevičienė nusipelnė pačių geriausių komplimentų už savo darbą. Skyrius visada tvarkingas, švarus ir ramus. AČIŪ Jums.

S.V. Ruginiai, 2023-08-01

—–

Nuoširdus AČIŪ gydytojai Audronei Staugaitienei už nepriekaištingai kruopščią priežiūrą bei malonias bendravimo akimirkas su pacientiu.

Daktare, Jūs – stropaus gydytojo etalonas.

Pagarbiai Birutė Padvarietienė, 2024-01-11

—–

Dar vieni metai nuėjo į istoriją. Džiaugiuosi turėjusi galimybę pasisveikatinti Jūsų įstaigoje.

Nuoširdus ačiū visoms procedūrų darbuotojoms. Gydytojai už paskirtas procedūras, kurios tiko ir pritiko.

Dėkoju administratorei Ramunei Motinos Teresės žodžiais: “Geri žodžiai gali būti trumpi ir lengvai ištariami, tačiau jų aidas begalinis”.

Sėkmės Jums ir kantrybės!

Su pagarba Agrafina Nekrašienė, 2024-01-11

—–

Net ir ketvirtą kartą čia atvykus į Palangos reabilitacijos ligoninę likau maloniai nustebinta personalo šiluma, dėmesiu ir nuostabiai gera ligoninės aura.

Ačiū visiems, ypač tiems „nematomiems”, kurių dėka žaliuoja gėlės ir linksmina kanarėlių čirškimas.

Ypač dėkoju gydytojai Vaigai, administratorei Ramunei, kineziterapeutei Editai, masažuotojai Ritai, 207 procedūrų kabineto darbuotojai Kristinai ir jos kolegei (atsiprašau, nepasiteiravau vardo).

Šiltai – Rima Mažeikienė, 2023-11-08

——

Esu DĖKINGA už nuostabų gyvenimo tarpsnį.

Į Palangos reabilitacijos ligoninę atvažiuoju jau devintą kartą. Tai sveikatinimosi ir nuostabaus poilsio užtaisas organizmui.

Man labai svarbu, kad važiuoju čia jau kaip pas gerus pažįstamus. Nežinau, kokiais padėkos žodžiais išreikšti dėkingumą gydytojai Rimai Juozapavičei! Esu labai dėkinga registratūros darbuotojoms, procedūrų slaugytojoms Živilei Garbačiovienei, Marinai Gudziuk ir kitoms, kurių vardų neįsidėmėjau, taip pat masažistėms Katiai Molozinai, Svetlanai Kravcovienei, gydomųjų vonių darbuotojoms. Nerandu tinkamų padėkos žodžių mūsų sotumu besirūpinančiai Irenai Kliševai.

Man asmeniškai atvykus vis dirba apsaugos darbuotojas Eugenijus Kliševas, atrodo tik budėtojas, bet visada pasidomi, gal su lagaminais sunku, gal iki lifto palydėti, maloniai pasiteirauja apie sveikatą. Didelės tolerancijos darbuotojas.

AČIŪ Jums visiems!

R.P. Kupiškis, 2023-08-14

—–

DĖKINGA už nuostabų gyvenimo tarpsnį…

Į Klaipėdos universiteto ligoninės filialą „Palangos reabilitacijos ligoninė” atvažiuoju jau 9-tą kartą. Tai sveikatinimosi ir nuostabaus poilsio užtaisas organizmui…

Ir dar labai dėl manęs svarbus momentas – važiuoju čia jau kaip pas gerus pažįstamus.

Nežinau, kokiais padėkos žodžiais išreikšti dėkingumą gydytojai Juozapavičei! Dėkinga labai registratūros mergaitėms. Procedūrų slaugytojoms: Živilei, Marinai, ir kt., kurių vardų neįsidėmėjau. Masažistei Katiai, Svietai, gydomųjų vonių mergaitėms.

Nerandu žodžių  už dėmesį besirūpinančiai mūsų sotumu Irutei!

Man asmeniškai atvykus vis dirba apsauginis p. Eugenijus, atrodo tik budėtojas, bet visada pasidomi, gal su lagaminais sunku, gal iki lifto palydėti, maloniai pasiteirauja apie sveikatą. Didelės tolerancijos darbuotojas.

AČIŪ Jums visiems!

R.P. Kupiškis

—–

Klaipėdos universiteto ligoninės filiale „Palangos reabilitacijos ligoninė” buvau prieš trejus metus su stuburo problemomis, tad kur vykti po klubo sąnario keitimo operacijos abejonių nebuvo.

Esu labai dėkinga už profesionalumą, o kartu ir nuoširdumą bei paprastumą gydytojui D.Kurliui, slaugos administratorei, slaugytojoms, jų padėjėjoms, kineziterapeutams. Taip pat nuoširdus ačiū aptarnaujančiam personalui, krautuvėlės darbuotojams.

Linkiu Jums sveikatos, stiprybės, kantrybės sunkiame ir kilniame darbe, asmeninės laimės Jums ir Jūsų šeimoms.

A.G.

—–

Noriu padėkoti Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Palangos reabilitacijos ligoninė” vyr. padavėjai Irenai Kliševai už nuoširdumą, supratingumą, gerą žodį. Tik keletai minučių užėjusi į palatą smulkiai išklausinėjo, ką močiutė valgo, kaip ruošti maistą, kaip subalansuoti mitybą. Maloniai nustebino Jos dėmesys, švelnumas, rūpestingumas.

Pirmiausia gydo žodžiai, o tik vėliau vaistai.

AČIŪ kad esate ir dalijate dalelę savęs.

G.Ž.

—–

Tariu nuoširdų ačiū Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Palangos reabilitacijos ligoninė” gydytojai Vilmai Levinger už rūpestingą gydymą, supratingumą visada išklausanti paciento nusiskundimus. Maloniai nustebino medicininės procedūros, sesučių nuoširdumas. viso personalo visada gali paklausti, visada atsako maloniai. Ačiū už gerą maistą valgyklos darbuotojoms, visoms informacijos centro darbuotojoms, kur pradinis gydymas prasideda nuo jų, parodo kur kreiptis, kas priims į skyrių, apsagos darbuotojams, kurių gali paklausti kur surasti palatą, į kokį aukštą važiuoti liftu.

Nuoširdus ir didelis ačiū, ačiū. Dėkinga labai visiems.

A.P.

—–

Žmogų gydo bendravimo susitikimas.

Jau antrus metus tenka būti Klaipėdos universiteto ligoninės filiale „Palangos reabilitacijos ligoninė”. Tad nuo budinčių vyrų dėmesingumo, kultūros ir atidos žmonėms prasideda pirmoji pažintis su įstaiga.

Pirma pažintis su gydytoja Normantiene mane nuteikė pozityviai. Tikslingai parinktos ir išdėstytos procedūros, atida paciento galimybėms ir ligos pobūdžiui.

Jauno, malonaus ir profesionalaus bei dvasingo masažisto Pauliaus Lapo buvimas ir savęs atidavimas ligoniams ir net pagyvenusiems – nepraraskite šito žmogaus.

Esu dėkinga už visas gerai atliktas procedūras ir rekomenduosiu kitiems rinktis Palangos reabilitacijos ligoninę. Sparčiai tobulėjama, prisitaikoma prie poreikių.

Nuostabus sodelis, sklindanti muzika, tekantis vanduo, paukšteliai…

Krautuvėlė labai pasiteisina ir jos savininkė – nuostabi moteris!

Norime nuoširdžiai padėkoti nuostabiam, be galo dėmesingam gydytojui rezidentui Arnui Aleksiūnui. Linkime, kad visada išliktų tokiu mediku, kuriam neabejingos svetimos ligos.

Lietuvai reikia tokių žiburėlių!

Virginija ir Roma

Nuoširdžiausias ačiū gydytojai Rimai Juozapavičei už sugrąžintą sveikatą ir galimybę normaliai judėti. Ačiū Jums už rūpestingumą, dėmesį ir nuoširdumą.

Ačiū specialistėms ir sesutėms, kurios atsakingai ir kruopščiai atlieka visas medicinines procedūras. Ir ne tik … Jūs gydytote ir savo miela šypsena, geru žodžiu.

Visokeriopos sėkmės Jūsų nuostabiam kolektyvui!

O.M.

—–