Šiandien Klaipėdos universiteto ligoninėje lankėsi Sveikatos apsaugos ministerijos viceministrė Danguolė Jankauskienė. Ji domėjosi ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyrių būkle ir galimybėmis ją gerinti. Viceministrė su ligoninės vadovybe aptarė, kaip gerinti paslaugų organizavimą bei valdyti pacientų srautus.

Susitikimo metu diskutuota apie poreikį užbaigti Jūrininkų ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus statybas bei plėsti analogišką skyrių Klaipėdos ligoninėje.

Įstaigos vadovas dr. Audrius Šimaitis kartu su kolegomis viceministrei pristatė visos ligoninės bendro Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus viziją.

„Vienas pagrindinių Klaipėdos universiteto ligoninės siekių modernus, aukščiausius standartus atitinkantis ir pacientų poreikius atliepiantis Priėmimo-skubios pagalbos skyrius. Suprantame, kad tai nenutiks per dieną. Tam reikia ne tik apmąstymų, daug diskusijų, pasitarimų, visuomenės nuomonės, bet ir steigėjų – Sveikatos apsaugos ministerijos ir Klaipėdos universiteto paramos. Kas svarbiausia aiški vizija, ko mes norime, kad išvengtume fundamentalių klaidų. Jau darome žingsnius gerinti esamą situaciją ir žvelgiame į ateitį, kuomet sujungtos ligoninė turės vieną bendrą Priėmimo-skubios pagalbos skyrių”, kalbėjo A. Šimaitis.

Ateities vizijai įgyvendinti artimiausiu metu bus pradėtas ruošti detalusis planas, reikalingas naujam Skubios pagalbos klinikos įrengimui.

Vizito metu SAM Investicijų departamento direktorė Edita Laurinavičienė pristatė investicinius projektus bei programas, kurios itin aktualios ligoninei.

 

KUL Komunikacijos tarnyba