Gruodžio 1 d. Klaipėdoje, viešbutyje „Victoria”  (S. Šimkaus g. 2) vyks mokslinė-praktinė konferencija „Kontroversijos neurologijoje 2023: Neuroinfekcijos diagnostikos keliai ir klystkeliai“. Ją organizuoja Vakarų Lietuvos neurologų draugija ir Klaipėdos universiteto ligoninė (KUL).

„Covid-19 pandemija atnešė ne tik tiesioginių su neuroinfekcijomis susijusių problemų, bet ir ilgalaikes, lėtines problemas, susijusias su imuniteto pakitimu. Paskutiniu metu vis dažniau stebime ir susiduriame su infekcijomis, netipiškais ir sunkiais jų požymiais nervų sistemoje. Be to paskutinį dešimtmetį, vystantis medicinos mokslui, dažnai skiriama imunoterapija bei biologinė terapija pacientams, sergantiems įvairiomis lėtinėmis ligomis. Šis gydymas turi ir savo pašalinių poveikių, jų išraiška neretai tampa infekcijos. Norėdami apžvelgti bei su kolegomis pasidalinti turima patirtimi, specialistai iš Vilniaus, Kauno bei Klaipėdos šias problemas apžvelgs konferencijoje bei pasidalins savo žiniomis ir praktinėmis įžvalgomis”, – konferenciją pristatė KUL filialo ,,Klaipėdos ligoninė” Išsėtinės sklerozės centro vadovė, Vakarų Lietuvos neurologų draugijos pirmininkė doc. Lina Malcienė.

Konferencijos dalyviams elektroniniu būdu bus išduodami 6 val. profesinės kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai. Konferencija skirta visų specialybių gydytojams ir slaugytojams.

Išankstinė registracija: https://forms.gle/CJ9LM9a1eZEFyMdi9

Registracijos mokestį (20 eurų) prašoma pervesti iki 2023 m. lapkričio 27 d. į sąskaitą LT03 7300 0101 5132 8926, mokėjimo paskirtyje nurodant savo vardą ir pavardę.

Renginio programą rasite čia:  https://bit.ly/473quHg