Klaipėdos universiteto ligoninė, kaip praktikos bazė, vilioja ne tik šalies, bet ir užsienio universitetų medicinos studentus.

Visą mėnesį čia savo žinias gilins medicinos studentai iš Tbilisio Petre Shotadze medicinos akademijos, taip pat David Tvildiani medicinos kolegijos.

Kaip pasakojo jaunuolių praktiką kuruojantis Klaipėdos universiteto profesorius Mindia Kasradzė, į Klaipėdą atvyko 20 būsimųjų gydytojų. 3 stažuosis Vaikų ligoninėje, o 17 pasklis po  Klaipėdos universiteto ligoninės skyrius, operacines, kur stengsis perimti šios gydymo įstaigos medikų sukauptą patirtį.

Kartu su būsimais gydytojais, praktikuosis ir 4 būsimos slaugytojos iš David Tvildiani medicinos universiteto kolegijos.

Tai įmanoma Klaipėdos universiteto bendradarbiavimo su Tbilisio Petre Shotadze medicinos akademija bei David Tvildiani medicinos universitetu dėka.

M.Kasradzė sakė, tai 15 metų skaičiuojantis bendradarbiavimo projektas, kuris įsteigus Klaipėdos universiteto ligoninę vystysis taip pat sėkmingai.

Klaipėdos universiteto ligoninės filiale „Jūrininkų ligoninė“ praktiką atlieka 5 būsimi gydytojai iš Sakartvelo, kuriuos domina viskas kas susiję su širdies ligomis, jų diagnostika ir ligoninėje plačiai taikomomis intervencinėmis gydymo galimybėmis, likusieji studentai klinikinę praktiką atliks filiale „Klaipėdos ligoninė”.

 

Klaipėdos universiteto ligoninės Komunikacijos tarnybos inf.