Antikorupcinė STT viešinimo kampanija

Antikorupcijos viešinimo kampanija #AčiūMedikams

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) kviečia visus Lietuvos gyventojus nesitaikstyti su korupcija ir prisidėti prie jos šalinimo. Viena iš dažniausių korupcijos apraiškų – kyšio davimas ir ėmimas. Tai – neteisėta ir pacientą bei gydytoją žeminanti „padėka“. Kur kas geresnė ir prasmingesnė padėka – viešas atsiliepimas. Dėl to kviečiame nusipelniusiems gydytojams, slaugytojams ir sveikatos apsaugos darbuotojams dėkoti viešai, pasidalinant gražiausiais žodžiais savo socialiniuose tinkluose, naudojant grotažymę #AčiūMedikams.

Pagarbus ryšys, dažnai užsimezgantis tarp gydytojo ir paciento, yra grindžiamas abipusiu pasitikėjimu ir dėkingumu už laiku suteiktas kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas. Savaime suprantama, kad medicinos darbuotojui, prisidėjusiam prie sveikatos ar net gyvybės išsaugojimo, norisi kuo prasmingiau atsidėkoti už atliktus prasmingus darbus.

Geriausia padėka medikui – vieša padėka! Pradžiuginkite savo mylimą gydytoją, slaugytoją ar kitą sveikatos apsaugos darbuotoją gražiausiais žodžiais socialiniuose tinkluose, naudojant grotažymę #AčiūMedikams. Prasminga padėka – ta, kuri puošia internetinę erdvę, o ne gėdingai slepiasi stalčiuke ar kišenėje.